26 yaşında hiç sevgilisi olmayan kız?

Bu kız hakkında ne düşünürsünüz. Kız çirkin değil üniversite mezunu meslek sahibi. Sevgili olmak iateyen evlilik isteyenler de oluyor. Ama işte karşılıklı hoşlanma durumu olmuyor bir türlü. Kız şu yaşına kadar hiçbir şey yaşamamış. Bir kızla tanıştınız durumun bu olduğunu ilk öğrendiğinizde ne düşünürdünüz ve bu saatten sonra sevglisi olursa ne gibi vi öneride bulunmak istersiniz? Bu yaşına kadar sevgilisi olmaması yaşayacagı ikişkiyi etkiler mi?

0|2
1545

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu yaşına kadar olmaması bu saaten sonra olmayacağına işarettir güzel insan sana bir söz bak bundan sonrada olmayacaktır sevgilin belki olur ama yurumeyecektir pek fazla görücü üsülüde yok dersen 35 yaşında dul kalmak nasıl bir duygu yaşarsın bir gün..

0|0
    0|0
    • Neden bu yaştan sonra olmaz?

• Teşekkür ederim

• ben teşekkür ettim hoş sohbetin için.. rica ederim hayırlı geceleriniz olsun

• Bişey düşünmem
    Yaşayacağı ilişkiyi elbette etkiler ama bu iyi ya da kötü bir etki mi olur bilinmez
    Yani eğer sevebileceği birini bulursa geçmişte olmamış şeyleri düşünüp fırsatını tepmesin derim 😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hayir hic iliskisi olmadigi icin ilgi hosuna gider geri cevirmez ukalalik yapmaz cok ince ve kibar davranir ama kisilik onemli yinexe

1|0
    0|0
  • ilk olarak toplumun ne dsündüğünü tittir et. (mesela ananeme göre ben 14 yasından ber evde kalmısım jfkgjf) arayınca sevgili bulunmuyo. olcak gibi olan biri varsa bir ara karsına cıkar zaten. bu zamana kadar sevgilin olmaması evet sana biraz sorun yaratr. karsındakını ve ilişki dnamiğini cözme konusunda zorlanabilirsin. ama erkekler cok da kompleks varlıklar değiller genelde o yuzden hemen cözersin sıkıntı olmaz. (heteroseksüel olduğun varsayımıyla söyledim bunu) karşındaki de iyi niyetli biriyse no problemaa. rahat ol

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canm sağol

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Günümüzde zor bulunur böyle temiz kız. Evlenilir bu kızla

1|0
    0|0
  • niye etkilesin, erkeklerin geneli evlenmek için senin gibi birisini ararlar, ancak şahsen ben bir erkek arkadaşının olması gerektiği kanaatindeyim, konuştuğun kişinin evleneceğin kişi olması şart değil, evlenmeyedebilirsin, ama bir erkek arkadaşın olsun bence.

1|0
    0|0
    • Bence de olsun istiyorum ben de denk gelmiyo inşallh

• denk gelir merak etme, sen kendini dışarıya karşı çok kapatma, zaman geçtikçe anlaşabileceğin insan sayısı azalıyor çünkü, birde işin güzellik ve çekicilik yönü var tabi bu konuya da dikkat etmelisin bence

• Tamam teşekkür ederm

• Etkilemez. Bence bir şey değiştirmez. Sadece daha önce sevgili ilişkileri olan bir birey ile biraz anlaşması sıkıntılı olur. Çünkü nasıl davranacağını bilmez. Ama herkes anasının karnından doğar doğmaz öğrenmiyor bu şeyleri. Sabredecek birisi veya seninle her şeyi ilki yaşarmış gibi yaşayan veya harbiden ilki yaşayan birisi gerekli.

1|0
    0|0
  • tabi ki kişiden kişiye değişecek birşey ama ben bir kızın veya erkeğin cinsel birlikteliği çay içmek kadar basitleştirmemesi taraftarıyım.
    Yani demek istediğim , hergün ilişkiye girenler var bu yüzden bu yaşına kadar kendini korumuş olmanı takdir ediyorum arkadaşım seni yazdıklarından anladığım kadarıyla eline fırsat geçse bile hayatının aşkını beklerdin diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Gelde böyle birini bul bende senin gibiyim iç sevgilim olmadı bu sene teklif ettim oda olmadı hayatımda hiç kimse olmadı böyle kız buldunmu omuzunda taşıcan

1|0
    0|0
  • Öyle bir kız bulsam evlenirim be sen ne diyorsun 😂

1|0
    0|0
  • 27 yaşında hiç sevgili olmamış erkek durumu tuhaf evet bu erkek benim hahaha güzel kardeşim felan degilim sadece sevgili mevgili cok umrumda değil o kadar

1|0
    0|0
  • 26 yaşına gelmiş ve üniversite okumuş ve hiç sevgilisi olmamış enteresan.

1|0
    0|0
    • Bence de ama öyle gelişti

• Sıkma canını.
      Eğer hala yalnızsanız Allah sizi birilerinden koruyor demektir. Bir de böyle düşün.

• Evet öyle düşünüyorum bazen

• bence kesin bir eksiği vardır fiziken yoksa 26 ve sıfır imkansız

1|0
    0|0
    • Bir eksiğim yok kimse inanmıyor kesin sevgilin vardır diyolar. Ama ben aşk istiyordum hep. O da olmuyo kolay bir şeyler hissedemiyorm 1 kere aşık oldum o da olmadı zaten daha da yok. Sevmediklerimle nasıl birlkte olayım

• Fiziginde kusur vardir belki

• Yok be fiziğimde iyi. Ne fiziktekiler evleniyor.

• hayır bir sorun olmaz benim için hatta sevinirim bile ilki olduğu için ama düşünürüm hep doğru mu acaba dedikleri veya neden olmadı diye kafamı kurcalar hep

1|0
    0|0
  • hem avantaj hemde dezavantaj durumun, bu karşındaki erkeğin senden beklentisine bağlıi senin gibi kızla evlenmek isteyende olur, seninle zaman geçirmek sana ilkleri yaşatmak isteyende , bu senin karşındakini tanımana bağlı, benim görüşüm şu ilkleri yaşayacağın iiçin bende ilk olsaydım kabul ederdim, ama boşanmış bir erkeğim. yine kabul ederim ama siz benim gibi birinden korkarsınız

0|0
    0|0
  • sevgilisi olmasada bazı seylere acıkmı? kimisi var kendini herseye kapatıyor sonra evlenince de sorun yasıyor

1|0
    0|0
  • Hiç negatif bir sey olmaz azizim. Rahat olunuz. Nasip.

1|0
    0|0
  • Hiç olmamış kız, hiç olmamış erkek. İyidir, candır. İnşallah olmasın da sevgili ne olursa olsun "helal" olsun.

1|0
    0|0
  • Öyle hiç sevgilim yok diye düşünme bence xd Doğru zamanı beklemek en iyis diye düşünüyorem xd

1|0
    0|0
  • Ben peşini bırakmazdım senin. Ama malun piyasa boxuk guvenip inanmak zor olur

1|0
    0|0
  • Sevgili olmam. muhtemelen direk evlenirim. 😀

1|0
    0|0
  • soğuktur..
    hayır etkilemez..
    sadece güvenmede problem yaratır..

0|0
    0|0
  • senin gibi kızlar kaldı mı gel sarılalım

1|0
    0|0
    • 😊😊😊

• Evenmeyeyim mi

• hayır görücü usulü evlen sevgili yapma görücü usulü ile islamiyet kadının hakkını o kadar güzel koruyor ki

• Arayıpta bulunamayan türden bir bayan

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 13

• Herkesin sevgilisi olacak diye bir kaide yok zaten.

1|0
    0|0
  • Birşey düşünmem herkesin sevgilisi olucak diye bir kaide yok

1|0
    0|0
  • Sen eşittir ben

1|0
    0|0
    • Aynı durumda mısın sen. Ben de dünyada türnün tek örneği oldugumu sanıyodum😁😁

• Sorunlu muyuz. Ne gibi

• Yani insanlar mutlu biz yalnızız.

• Senin 30 luk versiyonunum. Anlıyorum seni

1|0
    0|0
    • Senin niye olmadı

• Ben gayet ılımlı sevecen biriyimdir. Ama bazı konularda kırmızı cizgim var. O konuda saygı duyulduğu sürece konusulur cay kahve içilir. Olursa olur olmazsa olmaz. Neyse sorana surekli bildirim gidiyordur rahatsiz etmeyelim. İyi günler

• anladım desem yalan olur, farklı düşünüyoruz ama orta yolu da bulabilecek gibiyiz de, neyse haklısın insanları rahatsız etmeyelim, iyi geceler.

• istemiyodur ne var bunda

1|1
    0|0
  • BEN.. AMA BOYLE IYI YA

1|0
    0|0
  • harika bence

1|0
    0|0
  • İsterler canım seni

1|0
    0|0
  • Yoo etkilemez normal

1|0
    0|0
  • İlginç

1|0
    0|0
  • abazalar dolmuş buraya hemen

1|0
    0|0
  • Pardon benden mi bahsettin? Okuyunca kendim paylaştım sandım :)

1|0
    0|0
  • o sensin galiba :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...