WhatsApp grupları aşkların katili mi?

WhatsApp grupları aşkların katili mi?Anam, ben de dolduruşa gelmiyor değilim arada =(

2|1
4145

En İyi Erkek Görüşleri

• O gruplardaki bütün kızlar anarşist. Durum değerlendirmesi yaparken değerlendirmenin sonu çoğunlukla ya ayrılık ya da çocuğu öldürmekle falan bitiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• İlişkiye üçüncü kişileri sokarsan katliam istemsiz oluşuyor.

0|0
    0|0
  • WhatsApp grupları möthiişş gaza getirme potansiyelleriyle, tüm ilk ve son mesajların arka planında yer alır asdf bazen yuva yıkan, bazen yuva kuran ://

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Dedikodunun evde yayıla yayıla yapılmasına neden olan icad bu. Amerega'nın oyunları hep. Yuvalar yıkılieh.

1|1
    0|0
  • Bence tam tersi anası. Yeni aşklar başlatabiliyor. Haa bir aşkı bitiriyor der isen zaten o aşk whatsapp dan önce bitmiş whatsapp yenisini başlatıyor diyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca hiç bir gruba dahil olmadım daha doğrusu teklif den olmadı
    bir keresinde arkadaşlar almıştı ondada kızlarla dalga geçiyolardı bende çıktım çok saçma geldi

0|0
    0|0
  • Eskiden wpmi varmış kizlar yuzyuze dedikodu flan yapiolarmış knka ortaminin fikirlerine kulak kabartip sevgilini tanimiyosan sen o sevgiliyi yapma yazik cocuha

0|0
    0|0
  • Erkekler de böyle bir problem yok. Kadinlar bir sorun olduğun da direk sevgilisi konuşup sorunu çözmek yerine bu whatsapp gruplarındaki insanlardan tavsiye alarak sorunu çözmeye çalışıyor sonuç; %90 ayrılık ile bitiyor.

0|0
    0|0
  • Onun bunun gazıyla ilişki yaşayan insan hiç yaşamasın zaten...
    İlişkiye yazık, karşı tarafa yazık. Net

0|0
    0|0
  • İsin ustalari ile dolu bi' kız whatsapp grubu, sallantida olan ilişkiyi saniyeler içerisinde tuzla buz edebilir.

Bizim tarafta ise "olm geçen hafta orta sahadan nasil bombaladim sizi" gibi daha masum muhabbetler döner =///

0|0
    0|0
  • Evet katilidir kesinlikle ama politik açıdan gaza gelmem

0|0
    0|0
  • Bir sürü gruba üyeyim ama hepsi sessizde. Sinir bozucu bence :))

0|1
    0|0
  • Mavi tik katildir herhalde. Görüldüğü halde cevap yazılmaması üzer mesela.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    33

Kızlar Ne Diyor 39

• ilişkime 3. kişileri dahil etmem.
    en yakın arkadaşlarımda ilişkimi bitirecek kadar fitne fesat değilller.

0|0
    0|0
  • Doğrulanmıştır.
    @_Wanheda_ sayemde ayrıldınız kanka o çocuktan seni kurtardığım için bana teşekkür et.

0|0
    0|0
  • birşey diyim sosyal medya üzeründen bir ilişkim vardı daha önce ya iftira atıp soğutturuyorlardı sevdiğim çocuktan beni ya da çocuk onlara iftira atıyordu herkeste bu çocucuğu seviyordu tabi olay buydu bende tamamen herkesi terk ettim hiç biriyle doğru düzgün bağlantım yok artık

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar katil 😂😂😂 bak hemen böyle

- Oha kanka sana bunu demiş bence engelle hem sana erkek mi yok?
    + Haklısın kanka engelliyorum.

Sonuç: Suçsuz erkek ortada kalır. Kız unutamaz onu fake hesaplardan stalklar ve erkek sevgili yapar.
    Kız : Konkooo homon boskosoylo çokmos 😭😭😭

Geneli bu yani 😂😂

1|1
    1|0
  • Arkadasimin onaylamadigi bir iliskiye asla baslamam 😂
    Wp grupları candır
    Kimine göre öyledir ama ben arkadaşlarımın sözlerine güvenirim

0|1
    0|0
  • bildiğimi okuyan birisi olarak bir başkasının fitlemesinden etkilenmiyorum

0|0
    0|0
  • O bir katil memur bey tutuklayın yoksa bir gün sizin torununuzu da öldürecek. Demedi demeyin.😒😒

0|0
    0|0
  • Çevrimiçi olayı sıkıntı..
    " Kime çevrimiçisin gene sen (!)" dıyolagları oluşuyor..
    #MelankolikDuygular

0|0
    0|0
  • Bence fesat insanlar iliski bitirme sebebi ve kimseye aldırmadan anı yaşamamak çiftlerin genel bitirme sebebi oluyo

0|0
    0|0
  • ben daha çok iş amaçlı geupları kullanıyorum onda bile gaza geldiğim oluyor😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    29
Yükleniyor...