Joh bir sevgili?

Arkadaşlar geleceğin yok diye ayrıldığım eski sevgilim joh u kazandı. Bir kaç ay sonra 5 aylık eğitime gidecek. Hâlâ beni seviyor barışmak için çabalıyor. Bende bos sayılmam ama aşırı realist ve gelenekçi bir insanım hani buna evet dersem evlenirim. O yüzden gelecek odaklı düşünüyorum. Ama joh bir eşle evli olmak ne bileyim sürekli tehlike üzerinde mi olurum? Onun gecesi gündüzü olmaz mi? Vs vs... hele bir yorum yapın bana yaa kafamda netlestireyim bu mevzuyu

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• Senin Allah uzun ömür versin. Senin gibileri kahretsin. Seven adamları böyle harcıyor sonra bizi neden herkes sikme peşinde neden erkekler sadece abazaalik yapıyor diyorsunuz. Adamsan kaldırma bu yorumu cevap ver

0|0
    0|0
    • Fıkır alış verişi için soru sordum yorum kaldırmam merak etme. 20 yaşındayım ve ilk sevgilim'di ilkti ama yazdım soruda da işi olmayan adama babam beni vermezdi sevgi aşk her şeyin önünde duracak. kavramlar değil oda anlayışla karşıladı severek ayrıldık sonra döndü joh kazandım hilal dedi diyecek laf bulamadım ay hadi barışalım mesleğin varmış muhabbeti yapmadım yanlış tanıma beni. Hayırlı olsun dedim umut etti bekledi barışalım dememi demedim. Nasıl diyeyim. Ama o hala bekliyor. Mükemmel bir meslek. Şahane. Fakat nasıl bir hayat sunacak bana bu önemli. Çünkü ben sakin bir insanım sabah 8 akşam 5 budur hayalimde ki hayat. O yüzden kafam karıştı soruyu sordum.

En İyi Kız Görüşü

• İşi yok diye ayrıldığın insan seninle barışmak istiyor. Nefisten şüpheliyim. Dünya da bir sen kalsan ben olsam dönmezdim

1|0
    0|0
    • Barışıp benden ayrılır mi diyorsun yani

• Şimdi yapmasa bile. İlerde böyle mesleği eline alınca havalanıp yapar bence..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu işi buraya taşıyacak kadar muallaktaysan evlenip çocuğun başını yakma.

1|0
    0|0
  • Bence ilk görev yerine kadar bekle istifasini verebilir

1|0
    0|0
  • Johu nasil kazandi daha asker olmadan. Jandarma olmustur o😁

0|0
    0|0
    • Bak bilmiyorum sistemi işte. Jandarma derken memur gibi bir şey mi yoksa yine savaşıyor falan mı inan cahilim bu konularda

• Zor işte benim için o hayalim o değil yani monoton bir hayat

• Ozaman secimini erken yapacaksin. Uzman cavus olarakmi kazandi

• Evlen bence kız ayool

1|0
    0|0
  • kafayı yersin sen. Sana diyeyim

0|0
    0|0
    • Kardesim bisey soracam

• Bunu kastettim işte sövüp saymayan kalmadı sağolsunlar yok çıkarciymisim bilmem baymışım çok sağol kardeşim.

• sen sağol

• Çıkarcı seni bu duruma gelemiyorum ablacım ben

0|0
    1|0
  • hayır tabi ki barışma bence ayrıl

0|0
    0|0
  • Evlen.

0|0
    0|0
    • Neden ama yaaa neden söyleyin kafam karisik

• senin ben karekterini s. keyim

1|0
    1|0
    • Sağol bende bana küfür et diye soru sordum zaten

• s. ktir git lan karektersiz tükürdüğünü yalıyor

• kafa yapını begendim bence mantıgını dinlemeye devam et zor bir hayat olabilir senin için ona göre kararını ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En iyisi hiçbir şey yazma sen ona çünkü sadece artık mesleği var diye seviyorsun

0|0
    0|0
    • Mesleği var diye sevsem şu an barışmış ve onunda mesajlasoyor olurdum.

• müthiş taşştır o

0|0
    0|0
  • Burclar ne?

0|0
    0|0
    • Benim başak o saata yengeç

• Taktik yaptigini dusunmuyorum. Ve bence sizi seven bir insani incitmeyin.

• Incitmemek için tüm çabam

Yükleniyor...