Fazla sevgi insanı boğar mı?

Ne demişler azı karar çoğu zarar. Ama sevginin ölçüsü olabilir mi bilmiyorum. Sizce fazla sevgi insanı boğar mı?
Fazla sevgi insanı boğar mı??

#Melankoli55soruyor
#Melankoli55

Güncellemeler:
4gün
Güncel

0|0
4317

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşleri

• evet boğar beni boğdu bir keresinde

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 41

• Beni hiç boğmuyor 😊

0|1
    0|0
  • Bence boğan fazla sevgi değildir, insanların gereksiz kıskançlıkları sinir patlamalarını bunlar hep sevgiden diye lanse etmeleridir boğan sevgi insanı boğmaz yaşatır insanların tavrı boğar

0|1
    0|0
  • Lan bulamayada var nankör olmayın dermişim😂😂harbiden de boğuyo ya hiç sevmem öyle üzerime titrenmesini akışına bırakmak lazım bazen , hepimiz kiskaninca olay çıkaran ama kiskanilinca sevdiğini düşünüp mutlu olan kizlariz şimdi 😂😂

0|1
    0|0
  • Fazla fazla sevmesi elbette ki boğmaz.
    Ama sevgiyi gösteriş şekli insanı, en azından beni boğar. O sevgi, yapışıklığı getirmemeli beraberinde.

0|1
    0|0
  • Ya işte az sevgi göstersen ay bu beni sevmiyor der çok göstersen ayyy bunaldım der ikisinin arasında olmalı😂

0|2
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar.. Sevgi elinde bir kuşu tutmaya benzer eğer elini açarsan uçar, fazla sıkarsan da ölür.. Yani ortasını tutturmak gerekir 😅

0|1
    0|0
  • Boğulabilir insan hiç ummaz bir bakmış bunalmaktan boğulmuş..

0|1
    0|0
  • Fazla sevgi insanı boğmaz eğer ki o sevgiyi göstermesini bilirsen. Hepsini birden tüketmemeli değerini bile bile.

0|1
    0|0
  • Evet, fazla sevildiğini hisseden insanlar uzaklaşıyor..

0|2
    0|0
  • Boğmaz, boğmaması gerek. Boğar diyenler genelde herkes tarafından sevilip şımartılanlar oluyor.

0|1
    0|0
  • Beni boğmaz.

0|1
    0|0
  • Her şeyin fazlası zarar her şey kararında güzel😏

1|1
    0|0
  • Evet sıkar

0|1
    0|0
  • Boğar

0|1
    0|0
  • Bogmaz öldürür

1|1
    0|0
  • Bunu hiç bilmiyorum

0|2
    0|0
  • Sevsin biri sonra cevaplıcam

0|1
    0|0
  • Boğuyor

0|1
    0|1
  • Eğer sevgi gerçekten karşılıklı ise boğmaz.

0|1
    0|0
  • Herseyin fazlası zarar

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    21

Erkekler Ne Diyor 15

• boğar diyen kızları. . boğasım var.. ulan ilgi göstermiyor diye ağlıyorsunuz gösterene de boguluyorsunuz. .. sizi boğmak lazım cinayet sebebi lan bu kızlar. .. kocam bana ilgi göstermiyor. . sevgilim hiç romantik değil. .. aşkım beni dinlemiyor. . beni dovuyor kızlar yalnızım. . off.. dersiniz sonra ilgi boğar dersiniz... aslında varya size tokat gibi bir kanun çıksa da erkek delisi olsanız yalvarsaniz ilgi diye haktir

0|1
    0|0
  • Bogmaz aksine hosuma gider bana deger veren seven beni dusunen birisi diye bende ona daha fazli ilgi gösteririm

0|1
    0|0
  • Su nasil fazla sicaksa yakiyo elini fazla soğuksada soğutuyo iste iliskininde ortasi yani ılık olanı makbul

0|1
    0|0
  • Sürekli aynı duygu, aynı davranış biçimi insanları sıkar. Yerine göre davranmak ve bazen de eğlenmek gerekir. Sadece tek duyguyu yaşamak sıkıcıdır.

0|1
    0|0
  • Ben boğulmam kim sevdi de boğuldum ki sevgisizlikten boğuluyorum

0|1
    0|0
  • Sevgi değil sadece herşeyin fazlası zarardır. Adı üzerinde FAZLA

0|1
    0|0
  • Sevgi değil belki ilgi

0|2
    0|0
  • evet her şeyin fazlası zarar