Erkeklerin başını döndüren kadınlar hangi özelliklere sahiptir?

Erkeklerin başını döndüren kadınlar hangi özelliklere sahiptir?

2|6
59129

En İyi Erkek Görüşleri

• Yüzü saf ve masum duruyorsa bir de gülüşü güzelse döndürür.

17|1
    1|0

En İyi Kız Görüşleri

• Zeki kültürlü yüzü saf ve masum olunca döndürsn bir zahmet 😀

0|0
    0|0
  • Özgüven arkadaşlar kesinlikle, zeka ve özgüven. Bahsettiğim havadan bakıp insanları ezmek değil. "Ya askim ben güzel değilim çok çirkinim, sismanim" tarzı laflarla karşındakini boğmamak

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 127

• Alımlı
    Çalımlı
    Bakımlı
    Olağanüstü güzel
    Çekicilik abidesi

0|0
    0|0
  • Çekici, güzel olması önemsiz. O farklı çekiciliğe sahip kadınlar her zaman önemli. :):

0|0
    0|0
  • Mantıksal düşünen kadınlar olmadığı kesin seksi vücut hatlara sahip dekolte giyinen özgüveni yüksek cesur ve cüretkar bir kadın olabilir bence

3|1
    5|0
  • Benim başımı döndürecek kız yok da

Şoka uğratan kız çok.

Yav öyle kızlar var ki, gerçekten yem gibi, çok kolay lokma oluyorlar

4|1
    2|0
  • Bakımlı olursa duzenli spor beraberinde güzel bir vücut yaparsa tavırlarındada altın dişi olursa IQ suda ortalama en azından bir 100 olsun tamamdir iste evlenmek için bile düşünülebilir yani shjisjsjkaiajai

0|0
    0|0
  • meme bacak baldır omuz kalça uzun saç dudak gözleri ohhh... bacak arası olsun yeter pek öyle seksı olması gerekmez... karıii kizzz ohhh yesss. .. çarşaflı kadına sulanan erkeklere soru mu bu oldu mu şimdi. .. kırmızı iç çamaşırı ve bacak arası gerisi önemsiz...

0|0
    1|0
  • Genelde enerji dolu olucak her konuda baskalari bir fikir ortaya koyarken onun hircok fikire sahipnolmasi lazom yani üst duzey bir ilgi gosterirse o erkek ona hayran olabilir 😉

2|0
    0|0
  • Yüzünde duruluk, asalet olması lazım. Fiziği hoş, akıllı, zeki, şefkatli, sesi insanı yumuşatacak türden. Tavırları kadınsı, gülüşünün de güzel olması lazım. Benim için en basit tanımıyla bu. O hava değişik bir şey herkeste bulunmuyor.

1|0
    0|0
  • Başımı döndüren tek kadın bostancı lunaparkta balerini açıp kapatan görevli ablaydı. Gerisi fasa fiso :)

3|0
    1|0
  • Arkadaşlar benim de saydığınız özelliklerden bende bir çoğu var suratım harbiden masum, ama artık sıkıyor bir yerden sonra neyse çok konuştum by

3|0
    1|0
  • Öz güveni tam, ukalalık karıştırmayan,
    Zeki ; İlla 4 üni bitirmek değil, hayatın içinden kültürlü,
    Bakımlı ve temiz.. Kusurları ile barışık, kusursuzluk olmadığına inanan..
    Makyaj ile kendini kapamak yerine, doğal olmasını bilen,
    Bir hanımefendiye yakışır şekilde nazik ve kibar,
    Saygısını hiç bir durumda yitirmeyen,
    Her zaman olumlu düşünen, eşinden beklediğini kendisi de sergileyen yapı.
    Sahip olduğu değerleri kibir ve ego ile değil, karşılıklı paylaşan..
    Sadakate önem veren, eşi kadar kendisi de sahiplenen
    İçindeki çocuğu öldürmemiş kimseler..
    Yapmacık olmayan..

Mesele baş döndürmesi değil, DOĞAL olması İNSAN gibi İNSAN olması..

0|0
    0|0
  • Güzel yüzlü gülüşü tatlı gözleri güzel olsun yeter yüzünün güzelliği kalbine yansır zaten
    Seksi filan olmak imajdır isterse olur ama yukarıda saydıklarım zordur

0|0
    0|0
  • Bırakmayan ve beni çok sevsin yeter başka da birşey istemiyorum

0|0
    0|0
  • Sexy bir fizik, mavi gözler, sarı saçlar, beyaz bir ten, uzun bir boy ;)
    Sıcakkanlı karakter, etkileyici bakış ve gülümsemeler, tahrik edici bir ses ;)

0|0
    0|0
  • 1- Göğüsler
    2- Kalça
    3- Göz rengi
    4- Esmer
    5- Göbeği açık ve (göbek deliğinde piercing olması)
    6- Kalın dudaklar
    7- Zayıf olması
    Bunlar beni benden alıyor :D

0|0
    5|0
  • Özgüven sahibi, bakımlı, çevresine hoşgörülü ve dozunda mesafeli olan kadınlar bence çok çekici oluyorlar.

2|0
    0|0
  • Erkeğine baktığında gözlerinin içi gülen, sevdiği hariç diğer erkeklere mesafe koyup canım cicim olmayan, sert kadınları sever :)

1|0
    0|0
  • erkeğine göre değişir sanırım. mesela ben saçı dalgalı hafif kumral gözleri açık tonlardaki bayanlara aşığım 😍😍🙂

1|0
    0|0
  • Ortak yönlerimin olduğu kadınlar der noktayı koyarım. Özellik aramam.

0|0
    0|0
  • Çok sağlam tokat atmalı güreşçi gibi olmalı ki erkeğe çaktığı gibi başı dönsün

2|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    107

Kızlar Ne Diyor 57

• Kendi ayakları üzerinde duran, zeki, bilgili, kültürlü, nazik, kibar, oturup kalkmasını bilen pozitif ve neşeli hanımefendilerdir.

0|0
    0|0
  • Güçlü kadınlar olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler doyumsuz şeytanlar olduğu için cevaplayamıyorum

0|0
    0|0
  • Aşk ile bakmasini bilen kadinlar. Guzellikten bas donduren kadinlar, basi her guzellige donen erkeklerin malzemesi olurlar sadece

0|2
    1|0
  • Bakımlı olmak, kendine yakışanı ve güzel gösteren kıyafetleri doğru bir kombinle kendi tarzına uyarlamak, hal ve hareketleri aşırı yapmacık veya abartıya kaçırmamak. Bence böyledir.

0|0
    0|0
  • Dürüşü, gülüşü sadakati güveni ve romantizmligiyle olabirdi ama şu an sevgilim yok 😊 hayaller/hayatlar

1|1
    1|0
  • Güler yüzlü, güzel dilli ve güzel gönüllü olan hakkıyla kazanır.🌹❤

0|0
    0|0
  • Eşsiz bir ruha sahip olmaları bence yeterince baş döndürücüdür.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Cekicidir kulturludur meslek sahibidir hos kokar temizdir titizdir hossohbet guleryuzludur naziktir kendinden emindir ve ozgurdur

0|0
    0|0
  • Kendine güvenen, bakımlı, temiz ve yerine göre çocuk yerine göre olgun olmayı becerebilen

0|1
    0|0
  • guler yuzluu askla bakan gerektigindee canini yakan kadin candir ve unutulmazdir

0|1
    0|0
  • zihni çekiciyse mesela sonra da yüzü güzelse tamamdir derlermişşş :D

0|0
    0|0
  • Valla benim ozelliklerime sahip degil onu bilyom da 🤣🤣🤣🤣

0|0
    0|0
  • bilmem oyle kadinmi varmis her erkegin basini baska kadin dindururu herkesin beyenisi baska bence

0|0
    0|0
  • Çekici, güzel olması önemsiz. O farklı çekiciliğe sahip kadınlar her zaman önemli. 🙂

0|0
    0|0
  • Erkekleri artık umursamıyorum. Güçlü zeki tek başına muhteşem idol kadınlar.

1|0
    0|0
  • Ulaşılması güç ve asil kadınlar

1|0
    0|0
  • Memesi varsa yeter

0|1
    0|0
  • önce akıllı olacak sonra güler yüzlü

0|1
    0|0
  • ŞEHVETLİ !