Gerçekten beğenmiş midir yoksa öylesine mi söylemiştir sizce bana karşı biseyler hissediyor mu?🤔🤔🤣?

Gizli Üye
Konuştuğum bir çocuk var ama sevgili falan değiliz arkadaş olarak konuşuyoruz şu an sadece. Akşam üstü napıyosun falan diye mesaj attı öyle biraz konuştuk işte sonra ben ona yanlışlıkla bir fotoğraf attım iste çok güzel mükemmel falan dedi. Gerçekten beğenmiş midir yoksa öylesine mi söylemiştir sizce bana karşı biseyler hissediyor mu?🤔🤔🤣
Gerçekten beğenmiş midir yoksa öylesine mi söylemiştir sizce bana karşı biseyler hissediyor mu?🤔🤔🤣?