Eşimle birlikte olabilmem için önce 100 puanı toplamam gerekiyormuş. Eşimin bana Mario muamelesi yapması doğru mu?

Gizli Üye
Çiçek alırsan 50 puan dedi. 2 buket çiçekle gidiyorum böyle sayılmaz ama diyor. Hediye alıyorum beğenirse 25 beğenmezse -10 puan veriyor. Geçen gece "gel gel 100 puanı toplamışsın" diyerek çağırdı önce, sonra sağlamasını yapıp 5 puan eksikmiş dedi. Yapacağın işe... dediğim için -50 verdi üstüne de. Çıldırdım kendimi Mario gibi hissediyorum. Bu saçma olaydan onu nasıl vazgeçirebilirim?
Eşimle birlikte olabilmem için önce 100 puanı toplamam gerekiyormuş. Eşimin bana Mario muamelesi yapması doğru mu?