Eşimin beni önemsemesi için ne yapmalıyım yardım edin lütfen?

Beakho
2 yıllık evliyim ve 1 aylık çok tatlı bir oğlum var. Eşim geçen yıldan beri bana farklı davranıyor. Sorunları olduğunu düşündüğümden hiç birşey demedim kırıldım tek başıma agladim hep.
eksiklerini hiç söylemedim çünkü benimde eksiklerim vardır dedim. Ama artık yoruldum bana hep mutsuz olduğumu söylüyor ama neden mutsuz oldugumla ilgilenmiyor. Ben fransada yaşıyorum kendi ailemden sevdiklerimden uzaktayım ama eşimin bütün ailesi burda ne yaparsam yapayım kendimi sevdiremedim. Eşimin ailesi için hizmetçi gibi birseyim. sadece isleri oldugunda ararlar beni. ama ne esim hiç birşeyin farkında değil derdimi anlatamiyorum anlatsamda cevap alamıyorum benimle hiç konuşup gülmüyor birşey anlatsam dinlemiyor tek ilgilendiği telefon ve tv. Gebeligimin 9 ayına kadar çalıştım işi bırakıp evi taşıdım evin herseyini ben yaptım bir çivi bile çakmadı eve. Matkap elimde hamile hamile iş yaptım ve hamileliğin çok zordu hiç fark bile etmiyor gece oğlum uyumuyor gündüz ev le , misafirlerle ilgileniyorum en fazla 3 saat uyuyorum. Çok yoruldum. ev onun için sadece yemek yiyip uyuyacak bir yer elimi bile tutmuyor iki guzel soz etmiyor ama başkalarına karşı o kadar güleç ve sıcak kanlı ki buda beni çok üzüyo 2 gun once eşimle kavga ettik bu ilk kavgamızdı ben artık susmak ve alttan almaktan yoruldum ve küstüm ama hic birsey olmamış gibi davraniyo ne yapacağımı bilmiyorum kalbim çok kırıldı küsmek mi iyi bu durumda yoksa hiç birşey olmamış gibi davranmakmi ne yapmalıyım eşimin beni ve evimizi önemsemesi için ne yapmalıyım bilmiyorum
Eşimin beni önemsemesi için ne yapmalıyım yardım edin lütfen?
6
3
Görüşünü yaz