Kendimi çok kötü hissediyorum! Depresyondayım ne yapmalıyım?

Gizli Üye
merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım. 2 gün önce arkadaşlarımla partiye gittim orda dans ettik oynadık yeni insanlar tanıdık. onlardan bir çocukla karşılaştım 20 yaşında falandı. saat 9 sularıydı. derken saat 12'de falan ordaki zemin kata gittik öpüşmeye başladık ve olan oldu onunla birlikte oldum. ondan önce bakireydim zaten. hep kendimi evleneceğim kişiye saklayacağı düşünüyordum. adını bile bilmiyordum çocuğun hiç bir şey bilmiyorum onun hakkında sadece merhaba nasılsın dedik ve zemin kata indik. tek bildiğim italyan olduğu. nasıl oldu ben de anlayamaım çünü alkol falan da ullanmıyordum kullanmam, içeceğime bişey katmkadı kesin. nasıl oldu anlayamadım. neden hemen kaçmadım ki? zaten o beni öpmeye başlayına hiç itiraz etmedim. bir daha hiç görüşmedik. şimdi endimi çok kötü hissediyorum aileme de anlatamıyorum partiye de onlardan gizli gittim zaten. hamile kalacam diye ödüm kopuyor. neden onu itmedim? neden öylesine teslim oldum ona? üstelik adını bile bilmeden? off çok kötü hissediyorum kendimi kimseye anlatamıyorum derdimi çok utanıyorum çıldırmak üzereyim ilerde evlendiğimde ne diyecem kocama? depresyondayım ne yapmalıyım?
Kendimi çok kötü hissediyorum! Depresyondayım ne yapmalıyım?
33
22
Görüşünü yaz