Bir kız niye erkeklerle anlaşamaz ?

Gizli Üye
bu kız ben değilim aksine benim erkeklerle aram iyidir fakat çok yakın olduğum bir kız var erkeklerle arası iyi değil hiç bu konudan konuşmadık fakat çok dikkatimi çekti. kız güzel , bakımlı zenginler huyları da iyi fakat erkeklerle anlaşamaz niye ? anlaşamaz dediğimde erkekler çok fazla bunla konuşmazlar açıkcası hep benle konuşurlar arkadaşımda hiç bir şey söylemez çok nadir muhabbete dahil olur sadece dinleyicidir. ben çok merak ediyorum bu kızın sevgilisi olur mu diye :D

sizce niye erkekler bu kızla konuşmazlar ? valla çok merak ediyorum

kendini beğenmiş filan da değil
Bir kız niye erkeklerle anlaşamaz ?