İnternetten tanışıp görüştüğünüz ve patates çıkan biri oldu mu?

Hani iPhone istersein eve salatalık gelir ya o şekil bir şey yaşadınız mı? İnternette on numara görünen ama görüşüsünce turşuya bağlayan biri oldu mu?

Tamam canım sizin başınıza gelmemiştir de bir yakınınızın başına gelmiştir :)İnternetten tanışıp görüştüğünüz ve patates çıkan biri oldu mu?

0|9
97143

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşamıştım lisede, bak abartmıyorum benden çok sakalı vardı ablanın.

4|2
    5|3

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 142

• Tombiş bir abla gelmişti , oturduk gelecek güzel günleri, hayallerimizi konuştuk sonra ben fırsat bulunca kaçtım 😂

0|1
    2|0
  • Kızartmasını yaptım. İyidi..

0|0
    2|0
  • Internetten biriyle tanışıp görüşmedim.

0|0
    0|0
  • Ben değilde bir yakınımın başına gelmişti 🙈 o neydi gızzzz

1|0
    0|0
  • Erkekler seks için kadınlrın çoğuda evlenecek keriz gözüyle buluşma yerine gittikleri için hayal kırıklığı yaşanabiliyor , ya senle çok eğlenmiştik internette reeldede eğlenelim şakalaşalım öyle bir arkadaş yok , sanki herkesin arkadaşı brad pitt le angelina a q.. kaprisçi beleşçiler sizi :))

4|2
    0|0
  • Tıp olarak oldu bir kere allahım kızı goruceksin çok tatlı o zaman ufagiz Seksi olamaz ufak dediğim kuşun otmekten bikmadigi günler 15-6 yaş falan kız barbie gibi resimlerine baktiktan sonra anla konuşuyorum ya birde her türlü konuya giriyoruz gusul alma sebebim ya o zaman larda seklimiz yerinde Şu an olduğu gibi şükür seciciyim yani bir buluştuk hayaller var neler neler sahil kaya arasında buluştuk siz düşünün benim barbie die beklediğim kız geldi sanki barbienin babaannesi ya suratı muratı sanki yaşlı ya o kadar çirkin bişi nasıl bir efekt kullandiysa bilgisayar yazilimcisi olmuştur Şu an o programlari kullana kullana nasıl kacicami şaşırdım allah tan sicakti ben şu alayım lazım olcak falan bahanesi ile bir kaçtım ki aman tanrım zor kurtuldum kız beni beğendi kıza tabi kaçtım da deyemedim beğenmedim falan da gururu kırılmasına die 1 ay oldu kız beni bırakmıyor soğuk konuşuyorum falan en son anladı şükür de beğenmedin demi ondan böylesin 1 aydır dedi umudu kesti benden nie ben burda bunu uzun uzun anlattim ki ya

3|1
    1|0
    • 😂😂😂 kötü olmuş bende aynısını yaşadım lisedeyken çocuk msn de çok tatlı görünüyordu bı buluştuk seninde dediğin gibi kaçacak yer aradım Allah'tan yağmur bastırmıştı da evlerimize dagildik ( moda sahildeydik ) 🤣🤣🤣 bir daha asla gitmem dedim kendime

• @oveyabu Rabbim yardım ediyor bizlere 😂😂

• Ahahaha aynen seviliyomusuz 😂😂

• Bana denk geldi resmide Fake çıktı ama kız engelliydi üzmek istemedim arkadaş olarak kaldık arada bir görüşüyoruz.

5|2
    0|0
  • Hikayem şöyle
    Yılı pek hatırlamıyorum ama 2000 ler veya 2003ler arkadaşımın telefonun da hatun isimlerine bakıyorum 🤔 Bahar diye birine denk geldim arkadaşım gel len bunu sana ayarlıyayım dedi ok verdim konuşuyoruz o zamanlar ev telefonları var sıfır kapalı ve küçük bir anahtar ile kitli onların evin de gizli gizli kızı arıyorum sanırsın prenses 😂 öyle bir sesi var kadife gibi neyse bununla buluştuk yaz hava sıcak ben avm önün de kaldırıma oturdum bekliyorum bir ses ile karşı kaldırdım baktım kıllı bir ayak terlik giyiyo 🙄 yukarılara bakıyorum şişman ananı zzikim dedim 😂 başından aşağı bir kaynar su döküldü sanki beynime bir ağrı girdi abartmıyorum avm için de bir tur attık o babam merak eder dedi ben gidim ulen dedim ucuz yırttık biraz uzun oldu ama bir tek bu hayal kırıklığı ve şok geçirmeme sebep

1|1
    0|0
  • Yok yok geldi. Tipi lokum huyu bokum olanlara denk geldim sürekli..

2|1
    0|0
  • Bana patates değil de, bildiğimiz hıyar çıktı. :(

1|0
    0|1
  • o deilde internet olmasa hepiniz sap kalacaksınız

4|2
    0|0
    • İnternet olmadan önce bukdr yaygın değilken. Dışarda kızlarla konuşmak tanışmak daha kolaydi

• evet bir kızla tanıştım istanbuldan 3 hafta konuştuk onu görmeye gittim ve o beni beğenmedi sonra yanımdan ayrıldığında arkadaşız farklı anlam çıkarma dedi ama sağolsun ilgilendi yine de bnle bu durumda patates ben çıktım oluyor sorun yok yolu açık olsun

2|1
    0|0
  • İnsanların ambalajına odaklanıp hayvanımsı tavırlara girilcekse bırakın patates olmak iyidir karaktersizliğin yanında

2|1
    0|0
  • Yok daha kimseyle buluşmadim o şekilde

0|0
    0|0
  • Yillar once geldi evet, 18 yasinda mynet okeyde bir kizla tanistim, o zamanlar whatsapp galan yok tabi, neyse uzun uzun konustuk ve bir avm de bulustuk, kizin niki minik kuştu ama rahat 100 kilo birsey cikti, hayatimin en zor saatlerinden birini yasadim.

1|0
    1|0
  • Ya lisede bıyıklı kızla buluştum :( Tabi o zamanlar böyle piksel piksel kameralar yok :D Yaptık bir hata :D

0|0
    0|0
  • merhaba ben o patatesim, çok gücendim şu an kırdınız beni :/

1|0
    0|0
  • Camera filtreleri icat oldu mertlik bozuldu. Kızı Instagram'da görüp yazıyorsun ayarlayip buluşunca sanki başkası çıkıyor. resmen kadında sahtecilik😂😂

0|0
    0|0
  • İnternet ortaminda tanıştığım çok oldu ama buluşmuyorum

0|0
    0|0
  • Genelde kızlarda görülür bu. Fotolarına bakarsın makyaj + abartılmış filtre programları filtreler o kadar abartılmıştır ki kızın burnu görünmez.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    122

Kızlar Ne Diyor 96

• Şimdiye kadar internetten tanışıp dışarıda görüştüğüm herhangi birisi olmadı, eğer bir gün öyle bir durumla karşı karşıya gelirsem birkaç saat idare ederim, kalp kırmaya gerek yok.

0|7
    0|0
  • Olmadı, olsa da tipi yüzünden buluşmazdım.

0|2
    0|2
  • İnternetten tanışıp görüştüğüm biri olmadı.

0|0
    0|0
  • İnternetten biriyle tanışıp görüşmedim

0|0
    0|1
  • Sadece 1 kişiyle üniversite 1 de konuştum internette buluştum ama buluştuğuma pişman oldum. Aslında kel hiç sevmem esmer de sevmem bu keldi fotoğrafta pek esmer gibi durmuyordu keman çalıyordu paylaşımlarında falan keman çalıyor duygusal falan diye buluştum o beni daha önceden görmüş zaten kampüste hemen bir nescafe içtim hızlıca işim var deyip kalktım daha da hiç görüşmedim. Bana gelirsek de ben hiçbir fotoğrafımda filtre kullanmıyorum. Kullansam da pek değişmem boy ve kiloyu her seferinde doğru söylerim kısa boyluyum şişmanım kardeşim ne yapayım 😎 boydan fotoğraf isterler boydan fotoğrafım yok sebebi ise çektirecek insan bulamıyorum yolda birilerini durdurup da çeker misin demeyi sevmem hayatta hiçbir fotoğrafımı beğenmem sürekli değişik açılardan çekilmesini isterim onu da bana kimse yapmaz anca kendimi çekerim çekebildiğim kadar

0|0
    0|0
    • Fotoda cok Seksi görünüyorsun adam bu cazibeye kapılmasında be yapsın senin filtre kullanmaya hiç ihtiyacın yok gercekten

• Bravo! Bir çok başlık var herkes neden kendini olduğu gibi göstermiyor, tanıtmıyor diye fakat sen gibi gerçekliklerde var. Çok teşekkürler.

• Yorumu espiri amaçlı yazdım üstüne alınma

• Seneler öncesinde ergenlik dönemleri falan o zamanlar tabi bu kadar detay yok resimdir pixeldir, nerden ne çıkıcak bilemiyosun. Çocuk yanıma geldi her neyse o dişlerinin yumurta sarılığına mı yansam, saçlarından uçuşan kepeklere mi yansam, hııııaaa diye haykırmalı anırmasına mı. Gerçekten çok iticiydi koşarak uzaklaştım olay mahalinden. Ömrümde böyle pis bir insan evladı görmedim. Onun dışında bir hayal kırıklığı yaşamadım şükür.

2|2
    0|1
  • Evet, oluyor. Insanlarda anlamadigim bir seydir bu. Ama bazen hak veriyorum. Her ne halde olursan ol, oldugun gibi, ilk basta soylemek en iyisi. Basima gelmisti, karsi taraf, neden boyle yaptim diye cok uzulmustu, yani tipe onem vermedigini o gun anlamistim, ve anlamadigim bir sekilde, beni daha cok sevmeye baslamisti.

0|1
    0|0
  • Tip değil de sesle alakalı sıkıntı çıktı😅 ses tonunu beğenmedim.

1|1
    0|0
  • Hayır. İnternetten, "Skype"tan filan da görüştüğüm halde sıradan olduğunu düşündüğüm birine vuruldum ama :)
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    1|0
  • Dış görünüş olarak olmadı ancak huy olarak evet oldı

0|1
    0|0
  • 4 kisi ile gorustum sadece. Insanlari dis gorunusune gore yargilama yetkim yok. Hepsi de normal insanlardi

1|1
    0|0
  • Geldi tabi iy hatırladıkca iğreti oluyorum. Yuzunde lekeler kafasında lekeler boy 160 güdük tipsiz birşey bir daha asla buluşmam salak mym neymsm ama iyi brsydi o ayrı. Yani belki başkasına göre iyidir ama ben hiç begenmemstm insan bu konularda dikkatli olmalı

1|0
    2|1
    • Yüzündeki, kafasındaki lekeleri o istemezdi değil mi? Tabiriniz çok kaba.

• Ayrıca ben görüşümu söyledim size beni eleştirme hakkını vermedim. Ben böyle düşünüyorum ayrıca burası eleştiri yeri değil.

• Eleştiri hakkı verilmez alınır zaten ben seni küçümseyen ya da sana anakart eden bişiy demediğim sürece eleştirebilirsiniz ki burası herkese açık bir site

• Görüşmedim kimseyle

0|0
    0|0
  • Daha iyisi çıkmıştı 😬😒

0|1
    1|0
  • Ben buluşmadım kimseyle de tüm kusurlarımı söylediğim için içim rahat enrbsns

0|0
    0|0
  • Hayır, öyle bir şey olmadı.

0|0
    0|0
  • Benim böyle şeylere cesaretim yok

1|0
    0|0
  • Yok olmadı. Karşı cinsten sadece bir kişiyi sosyal medyada görmüştüm ama onu da okul arkadaşım tanıştırmıştı. Buluştuk, fotoğraflardaki gibiydi ama yapı olarak uyuşmadık.

0|0
    0|0
  • Patates ne ya @ozangibii senin tabirin değil mi bu😂😂😂

1|0
    0|0
  • Burdakilerin hepsi oyle degilmi sence erkek ama sapik icinde adam gibi adami yok sorsanda inkar eder simdi hepsi nefis duskunleri

2|1
    0|0
    • Türk olmadığımı belirtmek isterim. Tüm erkekler aynı değildir hanımefendi...
      Görüşünüzü eshefle kınıyorum...

• Beni anladığınız için teşekkür etmek isterim size...
      Ancak bence mükemmeli aramayı bırakıp kendiniz gibi birini bulursanız ister istemez mükemmeli ona uyarlayacaksınız zamanla...
      Geri Dönüşün için teşekkürler.

• @PiranalıKöpek bende tesekkur ederim

• Kızlar Devam
    76
Yükleniyor... ;