İnternetten tanışıp görüştüğünüz ve patates çıkan biri oldu mu?

Hani iPhone istersein eve salatalık gelir ya o şekil bir şey yaşadınız mı? İnternette on numara görünen ama görüşüsünce turşuya bağlayan biri oldu mu?

Tamam canım sizin başınıza gelmemiştir de bir yakınınızın başına gelmiştir :)İnternetten tanışıp görüştüğünüz ve patates çıkan biri oldu mu?

0|9
97143

En İyi Erkek Görüşü

• Tıp olarak oldu bir kere allahım kızı goruceksin çok tatlı o zaman ufagiz Seksi olamaz ufak dediğim kuşun otmekten bikmadigi günler 15-6 yaş falan kız barbie gibi resimlerine baktiktan sonra anla konuşuyorum ya birde her türlü konuya giriyoruz gusul alma sebebim ya o zaman larda seklimiz yerinde Şu an olduğu gibi şükür seciciyim yani bir buluştuk hayaller var neler neler sahil kaya arasında buluştuk siz düşünün benim barbie die beklediğim kız geldi sanki barbienin babaannesi ya suratı muratı sanki yaşlı ya o kadar çirkin bişi nasıl bir efekt kullandiysa bilgisayar yazilimcisi olmuştur Şu an o programlari kullana kullana nasıl kacicami şaşırdım allah tan sicakti ben şu alayım lazım olcak falan bahanesi ile bir kaçtım ki aman tanrım zor kurtuldum kız beni beğendi kıza tabi kaçtım da deyemedim beğenmedim falan da gururu kırılmasına die 1 ay oldu kız beni bırakmıyor soğuk konuşuyorum falan en son anladı şükür de beğenmedin demi ondan böylesin 1 aydır dedi umudu kesti benden nie ben burda bunu uzun uzun anlattim ki ya

3|1
    1|0
    • 😂😂😂 kötü olmuş bende aynısını yaşadım lisedeyken çocuk msn de çok tatlı görünüyordu bı buluştuk seninde dediğin gibi kaçacak yer aradım Allah'tan yağmur bastırmıştı da evlerimize dagildik ( moda sahildeydik ) 🤣🤣🤣 bir daha asla gitmem dedim kendime

• @oveyabu Rabbim yardım ediyor bizlere 😂😂

• Ahahaha aynen seviliyomusuz 😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Şimdiye kadar internetten tanışıp dışarıda görüştüğüm herhangi birisi olmadı, eğer bir gün öyle bir durumla karşı karşıya gelirsem birkaç saat idare ederim, kalp kırmaya gerek yok.

0|7
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 142

• Yaşamıştım lisede, bak abartmıyorum benden çok sakalı vardı ablanın.

4|2
    5|3
  • Tombiş bir abla gelmişti , oturduk gelecek güzel günleri, hayallerimizi konuştuk sonra ben fırsat bulunca kaçtım 😂

0|1
    2|0
  • Ben değilde bir yakınımın başına gelmişti 🙈 o neydi gızzzz

1|0
    0|0
  • Kızartmasını yaptım. İyidi..

0|0
    2|0
  • Internetten biriyle tanışıp görüşmedim.

0|0
    0|0
  • Erkekler seks için kadınlrın çoğuda evlenecek keriz gözüyle buluşma yerine gittikleri için hayal kırıklığı yaşanabiliyor , ya senle çok eğlenmiştik internette reeldede eğlenelim şakalaşalım öyle bir arkadaş yok , sanki herkesin arkadaşı brad pitt le angelina a q.. kaprisçi beleşçiler sizi :))

4|2
    0|0
  • Bana denk geldi resmide Fake çıktı ama kız engelliydi üzmek istemedim arkadaş olarak kaldık arada bir görüşüyoruz.

5|2
    0|0
  • evet bir kızla tanıştım istanbuldan 3 hafta konuştuk onu görmeye gittim ve o beni beğenmedi sonra yanımdan ayrıldığında arkadaşız farklı anlam çıkarma dedi ama sağolsun ilgilendi yine de bnle bu durumda patates ben çıktım oluyor sorun yok yolu açık olsun

2|1
    0|0
  • Oldu, benim onu o haliyle kabul etmeyecegini dusunuyordu. Bende ilk gordugum zaman biraz sasirdim ve her zaman yaptigim gibi onu da oldugu gibi kabul ettim.

Patates yakistirmasi da hos degil. Insanlarin duygularini anlayamazsiniz.

0|1
    0|0
  • Yillar once geldi evet, 18 yasinda mynet okeyde bir kizla tanistim, o zamanlar whatsapp galan yok tabi, neyse uzun uzun konustuk ve bir avm de bulustuk, kizin niki minik kuştu ama rahat 100 kilo birsey cikti, hayatimin en zor saatlerinden birini yasadim.

1|0
    1|0
  • 15 Seneyi Devirdim Sanal'da. Oldu Çok Oldu Buluştuğum Ama Arkadaş Gözüyle Baktığım İçin ve Genellikle Grup Halinde Buluştuğumuz Tanıştığımız İçin De Hiç Dikkat Etmedim. Zaten Kaldı Ki O Düşünce İle Gitmem. Kimseyi Görünüşü İle Yadırgamam.

1|1
    1|0
  • Yok yok geldi. Tipi lokum huyu bokum olanlara denk geldim sürekli..

2|1
    0|0
  • Anlatayım simdi ben bir bayan gördüm resmi var ya dünya en güzel bayan 1. Gibiydi var ya anlatamam biz bunla 2 ay konustuk geceleri sabahlari bulusalim dedik bir gün cafede buluscaz tamammi ben cafeye girmedim gözetliyorum arkadan biri geldi oturdu oymuş ninem gibiydi sisman salyalar akiyordu daha hiç girmedim kaçtım eve engel attim hesabida kapattim tam 5 yıl oldu hey gidi günler buda böyle bir anımdır.

1|0
    0|0
    • :d o değilde hocam sadece resim değil görüntülü konuşma kamera ile gorysseydin işi sağlama almak lazim

• kac yaşında sinki 5 yıl once

• 25 hesabi açarken unutmuşum yasi yapmayi

• Genelde baliklama atlayip hemen gorusmem. Gorusene kadarda her turlu gorunce direk taniyabilecegm kadar fotograf video gorurum. Oyuzden hic denk gelmedi bana. Gelsede ayılık yapmam ama sozlestiysek oan az da olsa vakit geciririm.

0|0
    0|0
  • İnsanların ambalajına odaklanıp hayvanımsı tavırlara girilcekse bırakın patates olmak iyidir karaktersizliğin yanında

2|1
    0|0
  • Lise çağlarında çok fazla internet arkadaşım vardı ama sadece biri ile görüştüm, beklentilerimin üstünde olması beni çok şaşırmıştı.

2|0
    0|0
  • Camera filtreleri icat oldu mertlik bozuldu. Kızı Instagram'da görüp yazıyorsun ayarlayip buluşunca sanki başkası çıkıyor. resmen kadında sahtecilik😂😂

0|0
    0|0
  • Yorumlara baktım kızlar konuştuğu kişilerden iyice çıkarım yaptıkları için bu durumla karşılaşmamışlar ama erkekler bacağının arasındaki ni kullanıp konuştukları için hepsi patates olayını yaşamış ;)

0|0
    0|0
  • Genelde kızlarda görülür bu. Fotolarına bakarsın makyaj + abartılmış filtre programları filtreler o kadar abartılmıştır ki kızın burnu görünmez.

1|0
    0|0
  • İnternet ortaminda tanıştığım çok oldu ama buluşmuyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    122

Kızlar Ne Diyor 96

• Buluşmaya Mahmut Tuncer gelmişti

4|8
    2|2
  • Olmadı, olsa da tipi yüzünden buluşmazdım.

0|2
    0|2
  • İnternetten tanışıp görüştüğüm biri olmadı.

0|0
    0|0
  • İnternetten biriyle tanışıp görüşmedim

0|0
    0|1
  • Seneler öncesinde ergenlik dönemleri falan o zamanlar tabi bu kadar detay yok resimdir pixeldir, nerden ne çıkıcak bilemiyosun. Çocuk yanıma geldi her neyse o dişlerinin yumurta sarılığına mı yansam, saçlarından uçuşan kepeklere mi yansam, hııııaaa diye haykırmalı anırmasına mı. Gerçekten çok iticiydi koşarak uzaklaştım olay mahalinden. Ömrümde böyle pis bir insan evladı görmedim. Onun dışında bir hayal kırıklığı yaşamadım şükür.

2|2
    0|1
  • Evet, oluyor. Insanlarda anlamadigim bir seydir bu. Ama bazen hak veriyorum. Her ne halde olursan ol, oldugun gibi, ilk basta soylemek en iyisi. Basima gelmisti, karsi taraf, neden boyle yaptim diye cok uzulmustu, yani tipe onem vermedigini o gun anlamistim, ve anlamadigim bir sekilde, beni daha cok sevmeye baslamisti.

0|1
    0|0
  • Geldi tabi iy hatırladıkca iğreti oluyorum. Yuzunde lekeler kafasında lekeler boy 160 güdük tipsiz birşey bir daha asla buluşmam salak mym neymsm ama iyi brsydi o ayrı. Yani belki başkasına göre iyidir ama ben hiç begenmemstm insan bu konularda dikkatli olmalı

1|0
    2|1
    • Yüzündeki, kafasındaki lekeleri o istemezdi değil mi? Tabiriniz çok kaba.

• Ayrıca ben görüşümu söyledim size beni eleştirme hakkını vermedim. Ben böyle düşünüyorum ayrıca burası eleştiri yeri değil.

• Eleştiri hakkı verilmez alınır zaten ben seni küçümseyen ya da sana anakart eden bişiy demediğim sürece eleştirebilirsiniz ki burası herkese açık bir site

• Benim başıma geldi gevsegin tekiydi en son ailem seni istemiyor dedi gitti. iyikide gitti. susn hayatımda aşık olduğum adam var. o gitmese aşık olduğum adam olmicakti.

1|0
    0|0
    • Tabi biz yuzyuze hiç görüşmedik. cok şükür.

• @doanylmz bilmem açmadım Telefonu

• Bide açacak mıydın bolveresen aklına daha getirme sen mutluysan önüne bak

• Yok olmadı. Karşı cinsten sadece bir kişiyi sosyal medyada görmüştüm ama onu da okul arkadaşım tanıştırmıştı. Buluştuk, fotoğraflardaki gibiydi ama yapı olarak uyuşmadık.

0|0
    0|0
  • Patates mi 😄😄😄😄 çok iyi ya buraya üye olduğumdan beri ilk defa gerçek anlamda güldüren bir paylaşım çıktı 👏 Bende patates soğan falan çıkmadı onun yerine psikopat manyak biri çıkmıştı 😄

0|1
    0|0
  • Burdakilerin hepsi oyle degilmi sence erkek ama sapik icinde adam gibi adami yok sorsanda inkar eder simdi hepsi nefis duskunleri

2|1
    0|0
    • Türk olmadığımı belirtmek isterim. Tüm erkekler aynı değildir hanımefendi...
      Görüşünüzü eshefle kınıyorum...

• Beni anladığınız için teşekkür etmek isterim size...
      Ancak bence mükemmeli aramayı bırakıp kendiniz gibi birini bulursanız ister istemez mükemmeli ona uyarlayacaksınız zamanla...
      Geri Dönüşün için teşekkürler.

• @PiranalıKöpek bende tesekkur ederim

• Hayır. İnternetten, "Skype"tan filan da görüştüğüm halde sıradan olduğunu düşündüğüm birine vuruldum ama :)
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    1|0
  • Sadece 1 kişiyle üniversite 1 de konuştum internette buluştum ama buluştuğuma pişman oldum. Aslında kel hiç sevmem esmer de sevmem bu keldi fotoğrafta pek esmer gibi durmuyordu keman çalıyordu paylaşımlarında falan keman çalıyor duygusal falan diye buluştum o beni daha önceden görmüş zaten kampüste hemen bir nescafe içtim hızlıca işim var deyip kalktım daha da hiç görüşmedim. Bana gelirsek de ben hiçbir fotoğrafımda filtre kullanmıyorum. Kullansam da pek değişmem boy ve kiloyu her seferinde doğru söylerim kısa boyluyum şişmanım kardeşim ne yapayım 😎 boydan fotoğraf isterler boydan fotoğrafım yok sebebi ise çektirecek insan bulamıyorum yolda birilerini durdurup da çeker misin demeyi sevmem hayatta hiçbir fotoğrafımı beğenmem sürekli değişik açılardan çekilmesini isterim onu da bana kimse yapmaz anca kendimi çekerim çekebildiğim kadar

0|0
    0|0
    • Fotoda cok Seksi görünüyorsun adam bu cazibeye kapılmasında be yapsın senin filtre kullanmaya hiç ihtiyacın yok gercekten

• Bravo! Bir çok başlık var herkes neden kendini olduğu gibi göstermiyor, tanıtmıyor diye fakat sen gibi gerçekliklerde var. Çok teşekkürler.

• Yorumu espiri amaçlı yazdım üstüne alınma

• 4 kisi ile gorustum sadece. Insanlari dis gorunusune gore yargilama yetkim yok. Hepsi de normal insanlardi

1|1
    0|0
  • Öyle bir durumla karşılaşmadık daha sanal sanal da kalmalı ayrıca patates çıkmak nedir yaa😅

0|1
    0|1
  • Dış görünüş olarak olmadı ancak huy olarak evet oldı

0|1
    0|0
  • Tip değil de sesle alakalı sıkıntı çıktı😅 ses tonunu beğenmedim.

1|1
    0|0
  • Oyuzden internetten sipariş vermeyin kargoyu açmadan almayın dkdk

0|0
    0|0
    • Turkiyedesin kargoyu acmadan almama luksun mu var kargonun zamaninda dogru adrese geldigine dua et :)

• Ben buluşmadım kimseyle de tüm kusurlarımı söylediğim için içim rahat enrbsns

0|0
    0|0
  • Başıma böyle bir olay gelmedi. Olası durumlarda zaten ilk görüntülü konuşurum.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    76

Benzer Benceler

Yükleniyor...