Kısmet açma duası bilen var mı? Kısmet nasıl açılır?

Gizli Üye

Arkadaşlar kısmet açma duası bilenler yazabilir mi? Üzülüyorum evde kaldım diye yaş 29- 30 olacak neredeyse annem babam evde kaldın falan diyor üzülüyorum ama bir kısmet yok olanlarda eve beni görmeye geliyor bir şey oluyor ne bilmiyorum vazgeçiyorlar. Evlilik için kısmet nasıl açılır?

kısmet açma duaları

Annem babam her gelene biri bu kızı istese evlendireceğim diyor yeter diyor ama yok korkuyorum kötü biriyle evleneceğim diye ne yapayım kısmet de yok anne baba da benden bıktı gibi üzülüyorum da elimden bir şey gelmiyor. Neredeyse bende bıktım anne baba her gün sebepsiz yere bağırıp kızıyorlar bir kusur kabahat olsa neyse bıktıkları da belli. Sirke ile kısmet açma duydum ama onu yapmadım. En kısa zamanda kısmet açma duası söyler misiniz?

Kısmet açma duası bilen var mı? Kısmet nasıl açılır?