Türk erkeğinin ayrılık klişeleri! Sizin duyduğunuz en klişe ve en saçma ayrılık bahanesi nedir?

Meczup_Hatun
Evlenmemek için kıvranan Türk erkeğinin komik ayrılık gerekçeleri.
Türk erkeğinin ayrılık klişeleri!  Sizin duyduğunuz en klişe ve en saçma ayrılık bahanesi nedir ?
Dikkat! Bu gerçekleri sıralamaktaki amaç, evlenmeme hakkını kullanan erkeği karalamak değildir. Tek gaye, gerçek duygularını ifade etmek yerine yalan söyleyen, bu yalanları da yüzüne gözüne bulaştıran erkeği en azından biraz yaratıcı olmaya davet etmektir.

Hangi ayrılık gerekçesi çok klişe?
#Meczup
Sen daha iyilerine layıksın.
Benden koca olmaz.
Evliliğe hazır değilim.
Baba olmaya hazır değilim.
Diğer (Belirtiniz)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Türk erkeğinin ayrılık klişeleri! Sizin duyduğunuz en klişe ve en saçma ayrılık bahanesi nedir?