Kapat

Sevgiliye edilecek en güzel iltifatlar nelerdir?

Sizin söylemiş olduğunuz ya da duymuş olduğunuz en güzel iltifatlar nelerdi?Sevgiliye edilecek en güzel iltifatlar nelerdir?

Güncellemeler:
Size iltifat edilmesinden hoşlanır mısınız? soruya gelen herkese iltifat edeceğim bu gece çok bonkörüm😊😃? ↗ Dün gece soruma gelen herkese ettim otomatik iltifat 😊iltifat edin iltifat duymak mutlu hissedirir

0|1
7846

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle birine sarf ettiğim güzel bir iltifat yok ancak iltifat mı bilmiyorum, bana sarf edilen güzel ve anlamlı bir söz vardı. "Sen benim hayatıma giren insanlardan çok daha farklı ve çok daha temiz bir kalbin var. Hayatıma öyle bir dokundun ki, senden sonrası hiç yaşanmamış gibiydi..." tarzında bir sözdü.

Eğer bu sözü iltifat olarak değerlendirebilirsek, bundan sonraki hayatımda bu sözden daha manidar bir söz duyabileceğimi zannetmiyorum.

0|1
    0|0
    • Daha çok guzel şeyler duyabilirsin seni çok etkilemiş belli. Hani bir Klişe var ya en güzel söz henüz Söylenmemiş olandır Onun için kulakları tıkamak lazım belki daha güzelleri gelebilir.

• Belki bir ihtimal ama yinede sanmıyorum.
      Seni seviyorum, sen çok kıymetlisin... vs tarzı şeyler beni etkilemiyor. Kişiliğim hakkında sarf edilen sözler daha çok etkiliyor beni.

En İyi Erkek Görüşü

• Huzurum.

3|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 77

• Kisiden kisiye sevgiliden sevgiliye degisir bu yeahh

0|1
    0|0
  • Soylemem o askima ozel.

0|1
    0|0
  • Bence iltifat değil de, ince yapılmış bir espriye samimi bir gülüş veya minnet duyduğunu anlatan o göz parıldaması... Öf be bak düşününce bile hoş oluyorum. İltifat sevmem. Zaten çok da iltifat almadım. Ama almadığım için sevmiyor değilim. Ay konuştukça battım neyse. Sevmiyorum kısaca.

0|1
    0|0
  • orangutan demiştim, bence iltifattı. ama sonra çocuk kaçtı xd

3|1
    0|0
  • -O anda gerçek düşünceni büyüleyici bir ifadeyle söyleyebiliyorsan bu en güzel iltifat olur.
    -İltifat etmeyi beceremem.
    -Burada paylaşamayacağım kadar güzeldi duyduğum.
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
  • Çabasız bu kadar mükemmel olmana deliriyorum

1|1
    0|0
  • Gün ışığım

0|1
    0|0
  • Nekadar şanslı bir erkeksin 😍

0|1
    0|0
  • Hiç hatirlamiyorum desem 😅

0|1
    0|0
  • Yani simdi.. bilemedimki.
    Oyle bisey ki bu insanin icinden gelmeli ve o an ne geliyosa soykemek icinden onu soylemeli. Boykece daha dogal daha samimi ve icten olur.. ayrica yapmacik ve bogucu olmaz

0|1
    0|0
  • Hiç anlamam iki yorum okuyayım da öğreneyim 😊

3|2
    0|0
  • Böyle soru mu olur? Ne öyle programlanmış gibi ezbere davranışlar... İnsan içinden geldiği gibi davranmalı, içinden geçen ne ise o an kendiliğinden en güzel şekilde dökülüverir ağızdan kelimeler.

0|1
    0|0
  • Nee iltifati ya vicik vicik😂

0|1
    0|0
  • İltifat falan gerek yok çünkü yalan geliyor ☺️

0|1
    0|0
  • Ismarlama iltifat mı olur
    Kişiye özel edilir iltifat

0|1
    0|0
  • erkeğin hammaddesi 😂😂

0|1
    0|0
  • Ruhum.

1|1
    0|0
  • Duymuş olduğumun en güzeli gökyüzümdü.

0|1
    0|0
  • İyiki varsın demek

0|1
    0|0
  • Güzel kokuyorsun

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    57

Erkekler Ne Diyor 45

• Her türlü şiddete şiddetle karşıyım =))

0|2
    0|0
  • Ya hepsi sonunda yalan oluyor doğal ol yeter sürekli iltifat edersen sonra bağımlı oluyor yaşa paylaş düşün hisset çok seviyorum diyenler çok nefret ediyorum demeye dönüyor çok güzelsin seninle her günüm çok güzel diyenler onun yüzünü görmek istemiyorum lara dönüyor :)

0|1
    0|0
  • -Aşkım senin baban hırsız mı?
    -Hayır ya neden ki?
    -Gözlerini yıldızlardan çalmış
    -^#%&{[}*

0|1
    0|0
  • İltifata gerek yok , guzel veya yakisikliysaniz gerisi kimsenin umrunda degil

0|1
    1|0
  • Zekası ve yaptıklarına yapılan iltifatlar. Görsel iltifatlar sıkıcı olmuştur

0|2
    0|0
  • Henüz edilmemiş olan iltifattır.

1|1
    0|0
  • O iltifatlar ona özel mk buraya değil

1|1
    0|0
  • Sen benim hatunumsun falan ben öyle diyorum 😁

0|1
    0|0
  • Harika görünüyorsun. Çok güzel olmuşsun vs..

0|1
    0|0
  • bir ömür hayatımda olacak kadın sensin..

1|1
    0|0
  • İltifat bilmem de bir keresinde gözlerinin içine uzun bakmıştım. bir an başım dönmüştü ve ne dicemi unutmuştum. Bunu o da fark etmişti ve sanırım edeceğim hiç bir iltifat bunun kadar etkili olmazdı😊😊

0|1
    0|0
  • Şanslı kişiye bu sözcükleri söylemek için geleceğe saklıyorum diyeyim of amannnn 😃😃😂😂

Herşey her yerde söylenir mi of amannn😄😄

0|1
    0|0
  • Omrumsun

0|1
    0|0
  • Canozum gozumun nuru degerlim kiymetlim

0|1
    0|0
  • Gökyüzüne uzanalım seninle sadece birbirimizin gözlerinin içine bakalım belki yağmur yağarsa gökkuşağını yüzünde görebilirim 😊

0|1
    0|0
  • Sırf iltifat olsun diye her önüne gelen şey söylenmemeli bence , samimi olan bir bitanem demek bile yeterlidir ❤️

0|1
    0|0
  • Hanimlara, kadin denmeli... erkeklere adam.

1|1
    0|0
  • Ona sevgiyle soylenecek her söz

0|1
    0|0
  • Nar çiçeğim ❤ çünkü dünyanın en güzel çiçeği seçildi 😈

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    25
Yükleniyor... ;