Asiri hayal kurma hastaligi, okursaniz cok sevinirim. Deli miyim?😢😢?

Gizli Üye
Herkese merhaba arkadaşlar uzun bir yazı ama yine de Paylaşmak istedim. Bende aşırı hayal kurma problemi var. (Adaptive daydreaming) Şöyleki normal hayatta boş kaldığım her an mesela yolda yururken, gece uyumadan önce, otobus vs yolculuk yaparken, derste sıkılınca kafamın icinde hep bir senaryo. Toplum icinde kurarken disaridan farkedilmez fakat yalnizken tiyatro gibi oynuyorum. Mimik vs agzimi falan oynatiyorum. Mesela hayalimde uzulmek varsa aglayabiliyorum hemen. Hayalimde biriyle kavga etmek varsa ses cikarmadan oynuyorum o sahneyi. Asosyal biriyim. Insanlarla konusmaktan daha guzel geliyor bu durum. cok vakit kaybi oluyor asil sıkıntı bu. kendi kendimi uzuyorum.8 yildir sevdigim biri var. O beni sevmiyor. Ancak su an kafamda onunla yasamak istedigim hersey planli. onun beni sevdigini soyledigi an, dugunumuz, ilk gecemiz, ilk cocugumuz bunlarin hepsini planladim ve yillardir kafamda dönüp duruyor. Gelecegim tamamen planli kafamda. gerceklesmeyecegini bildigim halde takilip kalmis durumdayim. iyi yani canim hic sıkılmıyor bos bos nasil oturuyorsun diye soruyorlar hep oysa zihnim hic bos degil. destek al diyeceksiniz randevu aldim bir klinikten ztn. artik cok yorulmaya basladim bu durumdan. her gece mutlaka hayal kuruyorum cok salakca gelecek ama bir oyuncagim var peluş onu sevdigim cocuk olarak hayal ediyorum her gece bakisiyoruz ve opuyorum onu sarilarak uykuya daliyorum gözlerine bakarak seni seviyorum diyorum. deli diceksiniz buyuk ihtimal ama hayalle gercegi ayirabiliyorum sikinti kurtulamamak. sizde boyle bir sey var mi?
Asiri hayal kurma hastaligi, okursaniz cok sevinirim. Deli miyim?😢😢?