Kapat

Zıt karakterlere mi yoksa aynı karaktere sahip çiftler mi daha mutlu olur?

Siz hangi çiftler daha güçlü ilişkiler kurar? Zıt kutuplar mı yoksa eş karakterler mi? Zıt karakterlere mi, yoksa aynı karakterlere sahip olan çiftler mi daha mutlu olur?

0|0
3532

En İyi Erkek Görüşü

• Temel konularda zıtlık barındıran ilişkiler ayakta duramaz. Eğitim, dini görüş, örf ve kültürler gibi. Diğer yandan basit zıtlıklar ilişkiyi canlı tutar, çiftleri birbiri için ilginç kılar.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda pek emin değilim. Ben karşımda hangi karakter olursa olsun mutsuz oluyorum

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Aynı karakterler..

0|0
    0|0
  • Küçük bir örnekle ifade edeyim; elmanın iki yarısı diye bir tabir vardır yani birbirini tamamlayan iki parça..
    Peki bir yarısı elma bir yarısı armut olduğunu düşünürsek ve bunları bir araya getirirsek ne kadar uyumlu olur?
    Olmaz değil mi ilkokuldan beri elma ile armudun toplanamayacagi belirtilmiş onları bir araya mı getirelim elma armuttan kastım karakter özelliği..

0|0
    0|0
  • Zıt karakterler daha çok eğlenir, benzer karakterler daha uyumlu olur. Ama iki dominant benzer karakter fırtınalı bir ilişki yaşarken iki çekinik benzer karakter ise monoton ilişki yaşar. Çok başlı mitolojik ejderha gibi karakterlerin ilişkilere yansıması.

0|0
    0|0
  • Ayni karakter insanlar birbirlerini daha iyi anlarlar
    Zit karakterli iliskide hep bir tarafin değişmesine ugrasirsin ve bir zaman sonra kırılma yaşanır iliski biter

0|0
    0|0
  • zıtlar birbirini çeker ve bir süre sonra iterek kaçarlar birbirinden,
    aynı karakterde olanlar ilk başta zorlanırlar ama sonra bir ömür gider bu ilişki,

0|0
    0|0
  • Cok zit olmasa iyi olurlar bence. Kadin cok miy miy yapar adam erken ölür😕

0|0
    0|0
  • Karakterler i zıt ama sevgileri bir biriyle yarışan amacı karşındakini kaybetmemek olan ve ufku geniş insanlar daha uyumlu

0|0
    0|0
  • Allah herkesi mesut etsin de karakter meselesi hallolur...

0|0
    0|0
  • Zıt karakterler fakat bu aynı karaktere sahip bir çiftin mutsuz olacağı manası çıkmaz.

0|0
    0|0
  • zıt karakterler buluyor genelde birbirini benim evliliğimde oldugu gibu ben mutlu ve memnunum halimden ama çekilmez zamanlarıda oluyor

0|0
    0|0
  • eş karakterler tabi ki. hatta zevkleri ve yaşamdan beklentileri benzer olanlarç...

0|0
    0|0
  • Zıt karakterler güçlü bir ilişki kurar, aynı karakterler mutlu olur.

0|0
    0|0
  • zıt kutuplarla ortak yolu bulmak daha keyifli..
    diğer türlü yancı gibi oluyorsun, hep aynı şeyler..

0|0
    0|0
  • zıt olanlar

0|1
    0|0
  • Değişir

0|0
    0|0
  • Aynı karakter

0|0
    0|0
  • Aynı karakterler

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • benim zittim olcak

0|0
    0|0
  • Aynı karakterkıler tabi ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 34

• Zit olanlar

0|0
    0|0
  • Aynı karakter, aynı hobiler, aynı zevkler vs. bir zamandan sonra aşırı derecede sıkıcı olmaya başlıyor

0|1
    0|0
  • Zıt karakterler birbirini çeker diye bir şey duymuştum ama insan tamamen zıddı olan biriyle de anlaşamaz diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Zıt karakterler ne kadar çeksede birbirini sonu iyi olmuyor genelde.
    Aynı karakterler olması her zaman daha güzel.

0|2
    0|0
  • Aynı karakterler iyi anlaşamaz. İki sinirli insan ne kadar iyi anlaşabilir. Birisi sakin birisi değil. Birisi konuşkan gibi zor özellikleri olmalı bence

0|1
    0|0
  • Zit karakterler mutlu olma yolunda hedefe daha hizli ulasirlar. benim. fikrim

0|1
    0|0
  • Zıt karakterler... Ortaya muazzam renkli bir ilişki çıkabilir.

0|1
    0|0
  • Zıt kutuplar herzaman birbirini çekermiş 👀 ya bakmayın öyle bende büyüklerin yalancısıyım 😂😂

0|1
    0|0
  • karakter zıt olabilir de düşğnce ve fikir birliği şart

0|0
    0|0
  • Evlenilecekse ayni karakterde, sevgili olunacaksa zit karakterde olmalilar bence.

0|0
    0|0
  • eş karakterler mutlu olur zitta işin yoksa kavga et dur 😃

0|0
    0|0
  • Aynı sanırım zorla en fazla ne kadar anlasilabilir ki

0|0
    0|0
  • Eş karakterler dedim

0|0
    0|0
  • Zıt karakter