Eşiniz/sevgiliniz ben bugün tek başıma gezmek istiyorum dese tepkiniz ne olur?

Ne demek ben tek başıma gezmek istiyorum? Böyle bir şeye izin verir misiniz?Eşiniz/sevgiliniz ben bugün tek başıma gezmek istiyorum dese tepkiniz ne olur?

0|1
4435

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Veririm bazen insanlarin yalniz kalmaya ihtiyaci olabilir bir telefon kadar yakinim diye eklerim belki bana ihtiyac duyacaktir

1|0
    0|0
  • Yani öncelikle sebebini sorarım. Mantıklı bir yanıt verirse elbette olur.

1|0
    0|0
  • Soru ilk okunduğunda ne kadar negatif elektrik yaysada Kendi adıma iyi niyetli bir değerlendirme de bulunmak istiyorum. Hepimiz belli dönemlerde Kafa dinlemeye ihtiyaç duyabiliriz.. Kimi Zaman aşırı stresten kimi zaman ani gelişen durumlara verdiğimiz aşırı tepkinin vücuda oluşturduğu baskıdan kimi zaman da ihmalkarlık tan.. bunu sorgulamamak gerek.. Düzenli olmaması kaydıyla böyle bişeyle karşı karşıya kalırsam bu durumu anlayışla karşılar ve saygı gösterirdim tam tersi olması halinde de saygı gösterilmesi ni beklerim..

1|0
    0|0
  • Güveniyorum. Biraz yalnız kalsın sorun yok.

5|0
    0|0
  • Gezsin onu da bana soracak hâli yok ya. Bazen insan tek kalmak isteyebiliyor çünkü.

2|0
    0|0
  • Bunu bende çok yaparım kendimle yüzleşip aslında hatakar doğrular yanlışlar nedir sorgulamam gerekir bazen hiç bir sey yapmadan sahilde oturup dalgaların müziğini yildizlarin ışığında sahnem misali izlerim kisaca izin veririm bazen yanlız kalmak kendini yeniden kesfetmektir

0|0
    0|0
  • Evet gezebilir.

1|0
    0|0
  • Fazla kıllanan biriyim. O durumda da ayrılık hazırlıkları yapardım

1|0
    2|0
  • Oh bee dünya varmış derim.

1|0
    0|0
  • Eşim olmaz da sevgili olabilir

1|0
    0|0
  • bundan sonra hep tek gez derim..

1|0
    0|0
  • Benle birlikte de tek basina gezmisti.

1|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Gezsin sorun yok sanki dogma buyume yanindamiydim.

1|0
    0|0
  • Gezebilir.

3|0
    0|1
  • Yok öyle şey :😂😂😂

1|0
    0|0
  • Gezebilir tabi de bir daha geri gelebilir mi bilemem.

1|0
    0|0
  • Sikintinmi. Var

1|0
    0|0
  • Nereye ve kiminle gideceğini söylerse problem olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta o da bir birey ve hobileri olabilir. Her zaman olmamak kaydıyla izin verebilirim. Bensiz nefes bile almamalı çünkü. öylede kıskanç bir bireyim. 😅

1|0
    1|0
  • İsteyebilir. İnsan bazen kendiyle vakit geçirmek ister.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 44

• İzin veririrm, herkesin biraz yalnız kalmaya ihtiyacı vardır.

1|0
    0|0
  • Gezsin ya no problemo 😄 Sürekli yapışık ikizler gibi gezemeyiz ki

1|0
    0|1
  • Gezebilir

1|0
    0|0
  • Gezebilir, bir mahsuru yok

1|0
    0|0
  • Sebebini sorarım. Mantıklı bir açıklaması varsa gidebilir. Eğer sırf can sıkıntısından böyle diyorsa ıı-ıh gidemez. :D

1|0
    0|0
  • Bunu ancak sevmeyen ya da cok kirilan ister eger kirginliktansa uzerine gitmem ama ortada bisey yoken yapiyosa uzerine gidip sebebini ogrenirdim

1|0
    0|0
    • Ne alakası var tek takılmakta mı suç be mübarek

• @SawCr benim dusuncem bu sana gorede degismez hadi isine

• Hadi işine derken?

• Gezebilir. İstiyorsa arkadaşları ile şehir dışına da çıkabilir. Benim için sorun olmaz. Yeter ki aradığımda telefonunu açsın, mesaj attığımda mesajıma geri dönsün.

1|0
    0|0
  • ben izin veririm ve hemen kendim için de tek kişilik bir plan yaparım değişiklikler hayatımın bir parçasıdır monotonluk sevmiyorum

1|0
    0|0
  • O zaman herşeyi tek başına yap bana ihtiyacın yok bence der ve süründürürüm!

1|0
    0|0
  • Takılsın kendi başına...

1|0
    0|0
  • Gayet normal. Her yere yapışık gibi birlikte gidilmesine ne gerek var? Arada insan ayrı ayrı takılıp kendine ayrı yaşam alanı açmalı.

1|0
    0|0
  • Elbette gezebilir kafasını toplamaya yalnız kalmaya ihtiyacı var demekki

2|0
    0|0
  • tabi ki gezebilir. aynı şekilde bende gezebileceksem

1|0
    0|0
  • Gayet normal

1|0
    0|0
  • Eşim olmazzz.. ancak sevgilim yalniz kalmak isterse musade edilir.. eşim tek gezemez.. eş olmak bir olmak ne için varr..

1|0
    0|0
  • Tamam derim

1|0
    0|0
  • tepki vermem olabilir

1|0
    0|0
  • Hay hay paşam, akşam yemeğinde masa da ol filan

1|0
    0|0
  • ömrün boyunca tek gez derim çeker giderim...

1|0
    0|0
  • Olabilir, bence olmalı da.. herkesin kendine ait bir alanı olmalı kendini özgür hissettiği...

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    24
Yükleniyor... ;