Eşiniz/sevgiliniz ben bugün tek başıma gezmek istiyorum dese tepkiniz ne olur?

Ne demek ben tek başıma gezmek istiyorum? Böyle bir şeye izin verir misiniz?Eşiniz/sevgiliniz ben bugün tek başıma gezmek istiyorum dese tepkiniz ne olur?

0|1
4435

En İyi Erkek Görüşü

• Soru ilk okunduğunda ne kadar negatif elektrik yaysada Kendi adıma iyi niyetli bir değerlendirme de bulunmak istiyorum. Hepimiz belli dönemlerde Kafa dinlemeye ihtiyaç duyabiliriz.. Kimi Zaman aşırı stresten kimi zaman ani gelişen durumlara verdiğimiz aşırı tepkinin vücuda oluşturduğu baskıdan kimi zaman da ihmalkarlık tan.. bunu sorgulamamak gerek.. Düzenli olmaması kaydıyla böyle bişeyle karşı karşıya kalırsam bu durumu anlayışla karşılar ve saygı gösterirdim tam tersi olması halinde de saygı gösterilmesi ni beklerim..

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Gezebilir. İstiyorsa arkadaşları ile şehir dışına da çıkabilir. Benim için sorun olmaz. Yeter ki aradığımda telefonunu açsın, mesaj attığımda mesajıma geri dönsün.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Veririm bazen insanlarin yalniz kalmaya ihtiyaci olabilir bir telefon kadar yakinim diye eklerim belki bana ihtiyac duyacaktir

1|0
    0|0
  • Yani öncelikle sebebini sorarım. Mantıklı bir yanıt verirse elbette olur.

1|0
    0|0
  • Bunu bende çok yaparım kendimle yüzleşip aslında hatakar doğrular yanlışlar nedir sorgulamam gerekir bazen hiç bir sey yapmadan sahilde oturup dalgaların müziğini yildizlarin ışığında sahnem misali izlerim kisaca izin veririm bazen yanlız kalmak kendini yeniden kesfetmektir

0|0
    0|0
  • Nereye ve kiminle gideceğini söylerse problem olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta o da bir birey ve hobileri olabilir. Her zaman olmamak kaydıyla izin verebilirim. Bensiz nefes bile almamalı çünkü. öylede kıskanç bir bireyim. 😅

1|0
    1|0
  • Gezsin onu da bana soracak hâli yok ya. Bazen insan tek kalmak isteyebiliyor çünkü.

2|0
    0|0
  • İsteyebilir. İnsan bazen kendiyle vakit geçirmek ister.

1|0
    0|0
  • Gezebilir tabi de bir daha geri gelebilir mi bilemem.

1|0
    0|0
  • Fazla kıllanan biriyim. O durumda da ayrılık hazırlıkları yapardım

1|0
    2|0
  • saygı duyarım bizi terk etmeyen tek şey yalnızlığımız

1|0
    0|0
  • Güveniyorum. Biraz yalnız kalsın sorun yok.

6|0
    0|0
  • Gezebilir.. Kendine ait ozel bir yasam alani ve vakti olmali..

0|0
    0|0
  • Gezebilir.

3|0
    0|1
  • Oh bee dünya varmış derim.

1|0
    0|0
  • Evet gezebilir.

1|0
    0|0
  • Yok öyle şey :😂😂😂

1|0
    0|0
  • Gezsin sorun yok sanki dogma buyume yanindamiydim.

1|0
    0|0
  • Saygi duyulmali insan bazen bunu ister

1|0
    0|0
  • Niye gezemesin gezebilir

1|0
    0|0
  • Sikintinmi. Var

1|0
    0|0
  • normalkarsılardımmmm

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 43

• Gezsin ya no problemo 😄 Sürekli yapışık ikizler gibi gezemeyiz ki

1|0
    0|1
  • İzin veririrm, herkesin biraz yalnız kalmaya ihtiyacı vardır.

1|0
    0|0
  • Gezebilir, bir mahsuru yok

1|0
    0|0
  • Gezebilir

1|0
    0|0
  • Bunu ancak sevmeyen ya da cok kirilan ister eger kirginliktansa uzerine gitmem ama ortada bisey yoken yapiyosa uzerine gidip sebebini ogrenirdim

1|0
    0|0
    • Ne alakası var tek takılmakta mı suç be mübarek

• @SawCr benim dusuncem bu sana gorede degismez hadi isine

• Hadi işine derken?

• Sebebini sorarım. Mantıklı bir açıklaması varsa gidebilir. Eğer sırf can sıkıntısından böyle diyorsa ıı-ıh gidemez. :D

1|0
    0|0
  • Gayet normal. Her yere yapışık gibi birlikte gidilmesine ne gerek var? Arada insan ayrı ayrı takılıp kendine ayrı yaşam alanı açmalı.

1|0
    0|0
  • tabi ki gezebilir. aynı şekilde bende gezebileceksem

1|0
    0|0
  • Eşim olmazzz.. ancak sevgilim yalniz kalmak isterse musade edilir.. eşim tek gezemez.. eş olmak bir olmak ne için varr..

1|0
    0|0
  • ben izin veririm ve hemen kendim için de tek kişilik bir plan yaparım değişiklikler hayatımın bir parçasıdır monotonluk sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Elbette gezebilir kafasını toplamaya yalnız kalmaya ihtiyacı var demekki

2|0
    0|0
  • O zaman herşeyi tek başına yap bana ihtiyacın yok bence der ve süründürürüm!

1|0
    0|0
  • İzin veririm.. benim de yapmam gereken işlerim illaki vardır.. hazır o yokken bunları hallederim..

1|0
    0|0
  • Olabilir, bence olmalı da.. herkesin kendine ait bir alanı olmalı kendini özgür hissettiği...

1|0
    0|0
  • O şekilde söylerse problem çıkar. Ama bazen o arkadaşlarıyla, ben arkadaşlarımla ayrı gezebiliyoruz.

1|0
    0|0
  • Ahaha şaka yapıyorsun derim öyle bir olasılık yok

1|0
    0|0
  • Izin almasına gerek yok zaten gezme desekte geziyolar

1|0
    0|0
  • Veririm kafasini dinlesin hatta zaman zaman bu gerekli.

1|0
    0|0
  • Çiftlerin ayrı ayrı kendilerine ayırdıkları zaman olması önemli bence

1|0
    0|0
  • Ben de kendi başıma gezerim, hiç de bir şey diyemez o zaman.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

Benzer Benceler

Yükleniyor...