Soğuk havalarda sevgiliyle yapılabilecek en iyi aktivite nedir?

Soğukta sahillere gidilmiyor, parkta çimenlere de yatamıyorsun. E ne yapalım da güzel vakit geçirelim? Sinema gibi değil sohbet edebileceğimiz bir şeyler olsun.

Siz neler yapıyorsunuz?Soğuk havalarda sevgiliyle yapılabilecek en iyi aktivite nedir?

2|3
81128

En İyi Erkek Görüşü

• Sinema evde dizi izlemek :) bilemedim yani olmadi kahve icmeye filan gideriz kitap okumak filan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geç eve aç müziği yemeğibçni pişir beraber aç bir şarap uzat ayaklarını yağmuru izle mis

1|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 127

• Evde takılmak

0|0
    0|0
  • Öyle romantik şeyleri herkes yapar. Soğuk havalarda bana göre sevgiliyle yapılacak en iyi aktivite, sokak hayvanları için bir şeyler yapmak mesela kedi evleri yapıp onların üşümesinin önüne geçilebilinir. Sonra her köşeye mama koyup karınları doyabilir. Bu sayede sevdiğim de ben de daha mutlu hissederiz kendimizi.

3|2
    1|0
  • Soguk havada sıcaklığı bulduğumuz yer kimsesiz çocuklar ve yaşlılar işte o tebessümler insanin içini öyle ısıtıyorki hele birde o içten sarılmaları samimiyetleri

0|0
    0|0
  • sevdiğim ile kış geçirme fırsatım olmadı ayrıldık 😔 ama senin durumunda olsaydı alır onu eski bir kitapçıya gider orada eskimiş ama eksilmemiş aşkların yazıldığı kitapların arasında çay içmeyi tercih ederdim

4|1
    0|0
  • battaniyeye sarılcaksın alıcaksın eline iki güzel kahve açıcaksın güzel bir flim izleyeceksin ya da birbirnize kitablar okuycaksınız

0|0
    0|0
  • Termosa sıcak su 2 adet kupa 2 adet kahve arabayı çek manzaralı güzel bir yere manzaraya karşı sıcak bir kahve geleceğe dair hayaller kurup muhabbet etmek yapıla bilecek en güzel aktivitelerden birisi mesela araba çalışıyor olacak tabi yoksa donarız 👍😂

0|0
    0|0
  • şöminenin çatırdısında sarılıp çay - kahve yudumlamak...

st.depositphotos.com/.../...e-kiss-in-front-of.jpg

0|0
    0|0
  • Sıcak bir yere geçmek.

0|0
    0|0
  • Alın ya da kiralayın bir tane Playstation evde kapışın müthiş olacaktır :D yapmadım ama yapacaklarım arasında bu ilk üçte :D

0|0
    0|0
  • Güzel bir kafede nargile icilebilir. Icmiyorsaniz Espresso. O da acı gelirse cappucino. En kötü çay icersiniz. Bu arada muhabbet de olacak tabi : ))

0|1
    0|0
  • Sevgilim yok ama olsaydı bol bol sarılırdım bu havalarda. Sıcak ortamları seçerdik muhabbet sohbet içinde.

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsa yok ki

0|2
    0|0
  • Kafede oturmak

0|0
    0|0
  • En güzeli bir kafede veya evde vakit geçirmek.
    Evde sarılıp sıcak birşeyler içip film izlemenin tadını çoğu şeye değişmem. Sonrasında da elbette sevişmek.

1|0
    0|0
  • Olduğu zaman, film izlemeyi veya dışarda kahve içmeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Havanın soğuk olmasından dolayı kapalı mekanlar olabilir.. Ki ben kalabalığı sevmediğim için evde vakit geçirmek iyidir..

0|0
    0|0
  • Trenle, otobüsle seyahat edin efenim...

1|0
    0|0
  • Evlenin

3|0
    0|0
  • Sakin güzel kafeler var orada takılmak veya evde yemek yapmak, çay demlemek.. kışı seviyorum insanlar kendine vakit ayırabiliyor sohbet için :)

0|0
    0|0
  • Sicacık evinde bu siteye girmen yeterli...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    107

Kızlar Ne Diyor 80

• Beraber film izlemek.

0|0
    0|0
  • Sevgiliden ayrılmak

1|2
    1|1
  • Sarılmak sadece sarılmak

1|1
    0|0
  • Şömine yanında kahve icmek

0|0
    0|0
  • en güzeli evde beraber yemek yapacaksin sohbet ederken yiyeceksin sonra sarilacaksin gideceksin disarda kar topu oynicaksin geleceksin eve beraber film izleyip yine sarilanacak 😂😂 haha soguk hava dendimi aklima hep sevgiliye sarilmak geliyor 😂💖

0|0
    0|0
  • Cafelerden baska bir secenek olmaz herhalde

0|0
    0|0
  • Kocaman bir yatak bulup sarılıp uyumak

0|2
    1|0
  • Pek tarzım değil cafelerde oturmak ama Soğuk kış zamanlarında en mantıklı şey gidip elit cici biyerde kırosuz barzosuz olan bıyerde oturup sohbet muhabbet etmek :)

0|0
    0|0
  • Kar varsa kar topu oynamak yağmur varsa yağmurda ıslanıp dans etmek.. sadece ikisi de yoksa dağ evine gidip sobada kestane fındık falan kavurup soba sıcağında çay içmek 😍

0|0
    0|0
  • Evde vakit geçirmek...

1|0
    0|0
  • Eski hayatım olsaydı şayet anın tadını çıkarırdım evde sabah kahvaltısı beraber yemek yapmalar film izlemeler öpüşüp koklaşmalar Harika olurdu 🙈🙈

0|1
    0|0
  • evde oturup mısır patlatıp bahtaniyeyide üstüne çekip gıybet yapmak

1|0
    0|0
  • Pike altında ayakları birbirine değdirerek film izlemek.

0|0
    0|0
  • Sinema, tiyatro, avm , bazi doga gezileri, kafeler, canli muzik, karaoke...

0|0
    0|0
  • Kafelere gidilebilir kitapcilara müzelere gidilebilir avm.

0|0
    0|0
    • 46 yasindayim yurt disinda masajorluk meslegindegim ama bir 18 yasinda bakire kiz benle iliskiye girmek istiyor devamli. Hic bilmiyorm ne yapmam lazim?

• Karakterli biriyseniz 18 yaşında kiziniz yaşında bir kızla ilişkiye girmezsiniz. Hadi girdiniz diyelim aklınız bunu aliyor mideniz nasil alicak? Hayır deyin uzatmayin.

• Yorgan altına girip , kahve içmek.😂

0|1
    0|0
  • Burdaki yorumları görüp erkeklerin sapkın fikirlerinden sonra soğukta tek başına kalmayı tercih ederim..

1|0
    1|0
  • Soğukta gezmek sonra bir yere oturup sıcak şeyler içmek güzel..

1|0
    0|0
  • Detayı okumadan sinema diye atlamışlar hemen 😂
    Dans etmeyi seviyorsanız eğer dans kursuna gidebilirsiniz kışın daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Pike altına girip elimizde sıcak çikolatalarımızla film izlemek <3

Ay ben özledim, sevgilimi arayayım :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    60
Yükleniyor... ;