Evlilikte mutluluğun anahtarı görmezden gelmek! Eşinizin küçük kusurlarını görmezden gelir misiniz yoksa; beddualar mı düzersiniz?

Evliikte mutluluğun anahtarı görmezden gelmek! Eşinizin küçük kusurlarını görmezden gelebilir misiniz yoksa; sabrınız taşınca kendinizi durduramayıp, beddualar mı düzersiniz?
#EvlilikteMutluluğunAnahtarıGörmezdenGelmk
#HoşgörülüEşlerOnAdımÖnde
#KüçükKusurlarıYokSayanlarHerZamanMutluu
#AhEtmeSadeceGülümseee😊

0|1
4152

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Küçük kusurları görmezden gelebilirim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• Küçük şeylere takılmak olmaz zaten.. yoksa kimseyle anlaşamazsın.. herkesin karakteri ve olaylara karşı verdiği tepkiler farklıdır.. ilişki ya da evlilik yürütmek ise gerçekten özveri ve hoşgörü ister. Eğer hayat arkadaşımıza hoşgörülü davranmazsak zamanla tek bir hareketimiz ya da tek bir lafımız bile ona batmaya başlar ve ilişki ya da evlilik biter. :(

0|0
    0|0
  • ksurları görmezden gelmek.

0|0
    0|0
  • Kusursuz olduğunu iddia edebilecek biri var mı? Biraz empati lütfen.

0|0
    0|0
  • Kusur görmek için bakarsa görür insan kusurları ile kabul etmeyi öğrenmek lazım...

1|0
    0|0
  • Durduramayıp john carpenter the end şarkısına başlamak gerekli ,,

0|0
    0|0
  • Evlilikte birbirlerinin kursurlarını yüzüne vurup kavga çıkartmak değil, birbirinin kusurlarını örtmek önemli. Senin en ufak kusurunu yüzüne vuranla geleceği olan bir evlilik olmaz

0|0
    0|0
  • Küçük hataları görmezden gelirim ama dolaylı yoldan da nasıl düzeltebilecegini anlatırdım. Asla kırmayacak bir şekilde. :)

0|0
    0|0
  • Beddua etmeyi sevmem. Eşimin değil herkesin küçük kusurlarını görmezden gelebilirim. Büyük kusurlarını ise sadece zararı kendine ise yine görmezden gelebilirim.

0|0
    0|0
  • Evlilik bir mabed dır han değildir ve o mabedin içindekiler birer sultandır sultanlara yakışan affetmek idare etmektir han sahibi ise gunu kurtarır

0|0
    0|0
  • Görmezden gelmek büyük marifet..

0|1
    0|0
  • Küçük kusurlar seven insan için görünmez

0|0
    0|0
  • 2 kişi arasında halledilmeli bence anneler babalar karışmamalı aldatmalı bır durum varsa ayrılmalı uzatmadan

0|0
    0|0
  • Doğru tabiki
    Ota boka kavga çıkarsa
    Ayrılık kaçınılmaz

0|0
    0|0
  • Gormezden gelirim tabi

0|0
    0|0
  • Kusur bulmak için bakma birine bakarsan bulursun, kusurları örtmeyi marifet et kendine işte o zaman kusursuz olursun. Mevlana

0|0
    0|0
  • Görmezden gelirim 😂

0|0
    0|0
  • evlilikte mutluluğun anahtarı konuşmaktır. her şeyi paylaşmak. içine atıp görmezden geldiğin şeyler ileride hiç sonuçlandıramayacağın kavgalara neden olur.

0|0
    0|0
  • bir sorunu ne ustunu örterek nede dillendirip dagıtmak cözümdür. cözüm sorunu en güzel sekilde incitmeden kırmadan sorunu gidermeli

0|0
    0|0
  • Evlilikte biri su biri ates olmalidir ki yurusun. Aksi durumda ikisi ates olsa biri birini sondurur ikisi su olsa karisir huzurun yeri gorulmez... o yuzden biri daima alttan alan olmali digeri utaniyor zaten zamanla

0|0
    0|0
  • Ne kadar burdan görmezden gelinmeli denilse de ne yazik ki gerçek hayatta eşler birbirinin kusurlarini ariyorlar. hayat boş😥

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 40

• Bir şeylere mal olacak hatalar değilse, görmezden gelirim.

0|0
    0|0
  • Karşılıklı görmezden gelelim

0|0
    0|0
  • Benim kırmızı çizgilerim :

Sadakat
    Saygı
    İlgi alaka

şeklindedir. Bu ikisinde ondan memnun isem diğer şeyler gözüme görünmez.

0|0
    0|0
  • Zaten sorun "senin için mi küçük benim için mi"den kaynaklanmıyor mu? Benim için eşimin bir saniyelik bile olsa başka kadına bakması aldatma sebebiyken erkekler bunu çok normal görüyor.

0|0
    0|0
  • Küçük kusurları görmezden gelmemiz gerekir. Aksi taktirde o küçük kusurları daha da çok büyütür bir hale geliriz.

0|1
    0|0
  • Valla en son beddua ediyordum çünkü her küçük kusura göz yummak arkasından büyük kusurun gelmesine neden olur, yerine göre görüp yerine göre görmeyeceksin

0|0
    0|0
  • Evlilik düşünmüyorum teşekkürler

0|0
    0|0
  • Beddualar ederim

0|0
    0|0
  • Takıntılı biriyim imkansız yani

0|0
    0|0
  • Ben küçük değil büyük kusurları bile görmezden gelmiştim ama hep tek taraflı olmuyor.. İnsan en azından onca yaptığı fedakarlığın karşılığında değer verilmesini istiyor.. İnsan eşine , sevdiğine veya sevgilisine beddua edebilirmi yaa kıyılırmı hiç..

0|0
    0|0
  • kusurlara bagli.

0|0
    0|0
  • Küçük kusurları elbette ki görmem hatta hiç yaşanmamış gibi üstünü örtüp devam ederim.

1|0
    0|0
  • Tabiki kusurlar açılırsa kimse mutlu olamaz

0|0
    0|0
  • Zaman zaman her ikisi de olur herhalde dkskf

1|0
    0|0
  • Gormem kucuk kusurlari

0|0
    0|0
  • Bedduaya karşıyım ben

0|0
    0|1
  • Beddua etmişsem canımın acısındandır...
    Zaten karşıdaki insan fedakar ise küçük şeyleri görmezden gelirsin..
    Ama sürekli özverili sen isen insan tıkanıyor haliyle

0|0
    0|0
  • Görmezden gelmek yerine çok rahatsız oluyorsam konuşur orta noktayı bulurum kimse mükemmel değil yani kusurlarıyla sevemiyorsak hiç sevmeyelim

1|0
    0|0
  • Ne bileym sanırım ufak şeyler görmezden gelinebilir

0|0
    0|0
  • Gerçekten küçük kusurlarsa görmezsen gelebilirim

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    20
Yükleniyor... ;