Sanaldan hoşlanıp realde buluşunca hayal kırıklığına uğradınız mı?

Başınıza geldi mi ya da yaşayan birini taniyormusunuz?

Güncellemeler:
Bu kadar cok kişi hayal kırıklığı yaşıyorsa ben ne yapicam: ( realde begenmeyince Herşey bitiyormu ya

0|0
2359

En İyi Erkek Görüşü

• evet 19 yaşında bir kızla buradan tanıştım buluşcaz
    biraz fazla metalcıydi buluşalımda benim istediğim gibi giyinsen olur mu dedim tabi dinlemedi kız çok güzel ama giyimi yüzünden herkes ona bakıyor neyse bu uzaktan geliyor fark edilmeyecek gibi değil
    dediğim gibi gelsen çok hoş ve güzel olacaktı ve sende herkesin bakışlarından rahatsız olmayacaktın dedim beni hayal kırıklığına uğrattın söz dinlemiyorsun diye söylemiştim
    duygumu düşünce mi direk söylerim çekinmem o yüzden
    başka birisiyle tanıştım onda bir sıkıntım olmadı çok şükür oda devam ediyor hala :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başıma geldi ama eskiden bu saatten sonra da ne olduğu önemli değil insanın kalbine önem veriyorum öncesinde de öyleydi ama hayal kırıklığına ugramisimdir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• Malesef sanal ortamda taraflar iki yüzlü ve dürüst olmayınca reeldeki buluşmada çok büyük hayal kırıklıkları yaşanıyor. O nedenle bir tanışma sanalda başlamış ise en kısa zamanda reelede geçilmelidir ve sanal tanışma sonrası muhakkak karşımızda ki insan ile kameralı göeüşme yapmalıyız...

0|0
    0|0
  • Bir kere oldu, buluştum. Tam bir hayal kırıklığıydı.
    Bir de bu siteden bir kızla tanıştım, ama buluşamadık. ikimizde istambuldaydık ama bir tütşü buluşmak nasip olmadı, telefonda, internetten ve bu siteden aylarca görüştük.. sonra çok saçma ni sebepten tartıştık, araya soğukluk girdi.. ayrıldık, siyeden üyeliğini sildi, tlf numarasını bile değiştirdi. halen onun acısı içimde.. yarım kalan belkide başlamadan biten bir aşktı. İçimde yarası var 😞😞😞
    Bu sitede halen kalmamın en büyük sebebi o, belki geri gelir umuduyla...

0|0
    0|0
  • Fiziken hayır. Huy düşünceler olarak evet.

0|0
    0|0
    • Nasil yani fizigini begendin dusunceleri mi hayal kirikligina ugratti?

• Evet aynen öyle

• Bunun fizikle alakası olmaz genelde sanalda gördüğün kişi neyse karşına gelen de o olur. Sadece düşünceler huylar seni hayal kırıklığına uğratır. Yani fiziken beğenirsin ama konusursunuz sonra bir bakarsın ileride evli olmaya kalksan sorunlar çıkacağını görürsün. Yani karşında ki insan bencil biri olabilir. Yani nasıl denir bir insanın gerçek hali kötü günde belli olur değil mi yani kötü bir zaman olsa nasıl davranır bunu öğrenirsin olcersin. Bam sonuç hayal kırıklığı. Tam tersi de olabilir konuşmadan bilemezsin

• hayr

0|0
    0|0
  • Genelde hayal kırıklığına uğranılır. Resimde iyi zannedersin ama ilk gördüğünde kaçacak yer ararsın. Bazılarında ise resimlerde kötü çıkar ama buluşmaszın aslında buluşsan belki çok yakışıklıdır.

0|0
    0|0
  • sanalda kimseyle tanışıp sonra buluşmadım

0|0
    0|0
  • ben sanala sıcak bakmadım hiç bakmıyorum cevabım hayır...

0|0
    0|0
  • Neredeyse hepsi hayal kırıklığıydı

0|0
    0|0
  • Uğramadım, tüm içini dışını öğrenmeden buluşmam

0|0
    0|0
  • sanaldan reele dökülen muhabbet genellikle yatakta final yapar... ama sadece fiziki görüntü ise resim atarsın görüntülü konuşursun v. s... buluşmadna önce görmende mümkün...

0|0
    0|0
  • hayır. reelde dedaha da güzel oldu sohbet. zaten sevgili de olmamıştık pek. takılıyrdk. sadece.

0|0
    0|0
  • Haha oldu olmazmi
    Ondan beli sanaldan hic bir kizla görüsmedim :)

0|0
    0|0
  • Evet geldi sanal çok güzeldi reelde gittim kısa netteki gibi resimleri alakası yok

0|0
    0|0
  • öyle bir durum söz konusu olmadı.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • hayır..