Daha önce birine "çok" aşık olmuş bir insanla sevgili olmak/evlenmek ister miydiniz?

MiddlePonny

Tamamen unuttuğuna inanırsam olabilir. :D

Ama gözlemlediğim şu ki daha önce aşk yaşamış insanlar daha karamsar ve önyargılı oluyor. Kıyaslama işine falan giriyorlar kendi kafalarında ya da beklentileri falan yüksek oluyor karşı taraftan. Tekrar aşık olmaktan ve aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorlar. Cesur insan isterim.

Tüm bunları aşmış bir insansa geçmişte aşık olmuş olsa bile takmazdım diye düşünüyorum.

Zaten hiç aşık olmamış insan bulmak zor herhalde.
Daha önce birine "çok" aşık olmuş bir insanla sevgili olmak/evlenmek ister miydiniz?