Sevgilimin telefon şifresi eski sevgilisiyle çıktıkları tarih?

Gizli Üye
1 yıla yakındır beraberiz. En uzun Süren ilişkisi benim. Benim de ilk sevgilim o zaten. Benden önce çok sevdiği kız varmış ve o kızla isimlerimiz aynı. Adaşım yani. Sevgilim beni ondan daha çok sevdiğini söyledi ama bazı şeyler aklımı karıştırıyor. Örneğin eski sevgilisiyle resimleri hala duruyor ve silmeye kıyamadım dedi. Ve telefon Şifresi o kızla çıktıkları tarih. Bunu ben bilmiyordum kendisi söyledi. "Yanlış anlama sadece bu şifreye elim çok alıştı" falan dedi. Dün bu yüzden kavga ettik şifresini değişip bizim çıktığımız tarihi koydu ama bunu ben istememiştim ondan. Hiçbirşey senden daha değerli değil falan dedi. Kafam çok Karışık beni sevdiğine eminim ama neden böyle yapıyor?
Sevgilimin telefon şifresi eski sevgilisiyle çıktıkları tarih?