Ayrıldıktan sonra susan ve hiçbir gönderi paylaşmayan eski sevgiliyi merak eder misiniz?

Kaçıkkkkk
Sevgilinizle ayrıldınız birbirinizi seviyordunuz ama bir sebep yüzünden ayrıldınız. eski sevgiliniz sosyal medyada hiçbirşey paylaşmadı atar giderli sözler yazmadı sessiz kaldı. Duruşunu bozmadı merak eder misiniz? ne yaparsınız? Ciddi görüş yapmayacaklar rica ederim saçma sapan yorumlar yapmasın.
Ayrıldıktan sonra susan ve hiçbir gönderi paylaşmayan eski sevgiliyi merak eder misiniz?