Modifiyeli tofaş doğan-şahin içindeki tipler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Varya nekadar iticisiniz 4-5 kişi doğana doluşuyosunuz tabi klima yok 4 camın 4 üde açık içerde 5 abaza erkek kafalar camdan dışarda birde son ses ankara havası :) Arkadaşlar varmı böyle tipler sitede :)) Haha ölüyorum size ya bide yiyecek gibi kafaları camdan çıkarıp bakıyosunuzya işte o anda bende size bakıyorum ve gülüyorum ya sizde hoşlandığımı sanıyorsunuz hayıır :)) O kadar komik ve mal görünüyosunuzki anlatamam :))) Ama bu tiplerin çokluğundan acaba bazı kızların hoşunamı gidiyor bu tipler dşye meraklandım ve soruyorum bu tiplerden hoşlanan kızlar varmı acaba :)))
Modifiyeli tofaş doğan-şahin içindeki tipler hakkında ne düşünüyorsunuz?