Sevebilir miyim seni diyen tam ciddi olarak söylemese de sonra cankuş diye hitap eden erkek? Arkadaşlık mı yoksa hoşlanma var mı?

Gizli Üye
Aramızda arkadaslık olan değerli bir arkadasım var. Konusuyorduk sevebilir miyim seni dedi öyle ciddi mana da değil tabi lafın arasında gecti. Haniymiş benim minnoşum dedi zaten güzel gülüşlü güzel gözlü gamzeli oldugumu falan da söyledi sonra bana genelde cankuş diye de hitap eder bu hitapların sözlerin anlamı nedir arkadaşlar? şiir Dörtlük bile yazmışlığı vardır bana. Sizce bunlar birer hoşlanma belirtisi mi?
Sevebilir miyim seni diyen tam ciddi olarak söylemese de sonra cankuş diye hitap eden erkek? Arkadaşlık mı yoksa hoşlanma var mı?