Herkes benim tipimle dalga geçiyor :( ?

hayattan çok sıkıldım , neden demeyin herkes benim tipimle dalga geçiyor alay ediyor keşke bir yolu olsada ölsem ! sanki ben bu dünyaya başkalarının dalga malzemesi olarak gelmişim birisi birşey dediği zaman o lafı herkes bana diyor bundan önce 1 kere çamaşır suyu içmeye kalkmış ama başarısız olmuştum artık kollarımı hissetmiyorum never say never diyemiyorum ! stay strong diyemiyorum ! artık kendi eğlenceniz için değilde benim kırılıp kırılmayacağımı düşünün eğer birazcık vicdanınız varsa bunu bana yapmayın her kelime beni git gide ölüme yaklaştırıyor beni hiçmi sevmiyorsunuz tamam belki tanımıyorsunuz anlayışla karşılarım ama dalga geçmeyin artık çok yanlızım kimse benimle arkadaş olmuyor lütfen birine ihtiyacım var Tipsiz olmam benim sorunum değil ! artık yapamıyorum yeter ! dayanacak gücüm kaldığına inanmıyorum artık ölmek istiyorum gerçekten ölmek istiyorum artık insanların beni dışlayıp hakaret etmelerinden bıktım.. herkes dayan diyor ama nereye kadar size demesi kolay her intahar etmeye kalktıgımda birşey beni engelliyor yapamıyorum artık yeter yapmayın bunu bana. . . .

Herkes benim tipimle dalga geçiyor :( ?
7
7
Görüşünü yaz