SESİNE AŞIK OLDUM..NE YAPABİLİRİM

nickneyume
Arkadaşlar ben bir chat sitesinden biriyle tanıştım ve 2 aydır sadece mesajlaşıyorduk ve arada konuşuyorduk..bi düşünün chattaki kızdan ne umarsınız..ben sadece onunla konuşurdum ve beni anlayan biriydi..içime kurt düşmüştü ..kız benden başka erkeklerle konuşuyordur diye düşündüm.. belki de bu bir önyargıydı..ben ona fotolarımı yollamıştım..tabi kız ısrar etmeme rağmen göndrmedi ..kızın sesine aşık oldum..arkadaşlığımız bitsin dediğimde ağladı ben dayanamadım kıyamam ben sana dedim ve devam ettik..ben bitsin dedikten sonra aradan 1 ay geçtikten sonra bile merhaba nasılsın mesaj atıyordu..bende karşılık verirdim.. bitirmek isteyen ben bile olsam her gün onu düşünürdüm..sesine aşıktım..yani bir düşünün görmediğiniz birine nasıl böyle bağlanabilirsiniz..kıza en son 1 ay önce bitsin dedim..şu an konuşmuyoruz..ama ben sesini özledimm ((
Güncellemeler:
+1 yıl
ARKADAŞLAR TİP TAKINTIM YOK SİZİN ÇİRKİNLİK DEDİĞİNİZ KAVRAMA DA VURULABİLİRİM ..
+1 yıl
BAZILARI ABAZALIK DEMİŞ ARKADAŞLAR DIŞARDA MİLYON KIZ VAR ..KONUŞTUĞUM KIZ DİYELİM Kİ ÇİRKİN VARSIN OLSUN AMA BANA BAĞLANIR DİYE DÜŞÜNÜYOM ..BENDE ONA
SESİNE AŞIK OLDUM..NE YAPABİLİRİM
13
9
Görüşünü yaz