En iyi nemlendirici krem hangisi?

Kremlerde paraben adlı kimyasal zarar veriyormuş cilde. En son vaseline adlı kremi kullandım; güzel nemlendiriyor ama biraz yağlı ve 2 türlü paraben maddesi var. Sizin kullanıp da memnun kaldığınız, güzel nemlendiriyor dediğiniz en iyi krem hangisi?

0|0
205114

En İyi Kız Görüşleri

• Annem 40 yaş için nemlendirici kullanıyor ve cildi bebek gibi. Önemli olan yaşa göre kullanmak bence. En iyi nemlendirici yüz kremi benim için birçok marka ama cildime uygun olduğu için bunlar. Belki sizde kötü sonuç verir. En iyisi cilt tipinizi öğrenin.

0|0
    1|0
  • En iyi nemlendirici yüz kremi, kesinlikle Neutrogena. 30'u geçtim ama kimse inanmıyor. 40 yaş için nemlendirici kullanmama da gerek kalmayak bu gidişle. En iyi renkli nemlendirici de garnier bence tabii.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşleri

• En iyi nemlendirici yüz kremi bana göre Neutrogena. Norveçliler biliyor işini. Bence 40 yaş için nemlendirici aramaya da gerek yok, Neutrogena kullanalım cildimiz hep genç kalsın. Asla kurumuyor çünkü.

0|0
    1|0
  • En iyi nemlendirici krem en hafif ve ağırlık yapmayandır. Kızlar en iyi renkli nemlendirici kremleri tercih eder diye düşünüyorum ama. Normal nemlendirici kremlerden ziyade. Bir taş ile iki kuş.

0|0
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 203

• Lancome un goz alti kremini kullandim cok iyi. Bide yasina gore degisiyo her krem farkli yas grubuna gore yapilmis.
    estee loader in serumunu kullaniyorum. Ustune avonun leke giderici nemlendiricisini kullaniyorum.
    Clinic in de nemlendiricileri gayet basarili. Su pembe renk kabi olan

1|0
    0|0
    • Yaşa göre nasıl seçicem bir fikrin var mı

• Clinic in pembe kabi olan zaten 20li yaslar icin.
      hangi yas grubuna hitap ettigini magazadaki calisan kizlara sorabilirsin. Onlar urun egitimi aliyorlar. Ama tabi buyuk magazalardan bahsediyorum. Ayrica kendi cilt tipini bilmen gerek. Yagli mi? karma mi? Normal mi? Kuru mu? Hassas mi? Genelde estetisyenler yapiyor bu testi. Bazi Eczanelerde ya da unlu kozmetik magazalarinda yapiyorlar. Internetten arastir kendin de cilt tipini tespit edebilirsin. Ona gore urun al.
      bide soyle yapabilirsin magazaya git kizdan bilgi al tavsiye ettigi birkac urunu dene begen sec. Sonra o urunun tam ismini ogren internetten ucuza siparis et.

• Teşekkür ederim. .

• Doğal kullanmak istersen tamamen kendin evde nemlendirici yapabilirsin:) Ayva çekirdeğini çıkar onu bir bardağın icinde koy uzerine az bir su bir 2 saat kadar beklet o jel kıvamına gelince kullanabilirsin:)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Başkalarının kullandıklarına bakma senin için uygun olmayabilir öncelikle cildin yağlı mı karma mı onu analiz etmelisin. Yağlı bir cilde sahipsen yağ oranı düşük su oranı yüksek bir nemlendirici kullanmalısın ki nemi hapsetsin.

2|0
    0|0
  • Vichy ya da SkinCeuticals diyorum..
    Biodermada olabilir.. Ben şu an vichy kullanıyorum, gece kremi + gunduz kremi.. oldukca memnunum, nemlendirmesi guzel, emilmesi güzel, bide en onemlisi yapıs yapıs his olmaması.

0|0
    0|0
  • Yüz için mi kullanacaksınız?

Genelde kozmetik marketlerde satılan nerdeyse tüm markalarda paraben ve türevi katkı maddeleri mevcut.
    Eczaneden dermokozmetik markalara bakmanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Evet yüzüm için siz ne kullaniyorsunuz

• Ben yüzün için Loreal'in Skin Perfection serisini kullanıyorum.
      Onun içinde de paraben var ne yazıkki.
      Dermakozmetik önerdim size çünkü kullanan ve memnun kalan çok arkadaşım var.
      Ben daha önce bir indirimden almış bulundum ve benim cildimede iyi gelen bir ürün oldu.

• Yağlı his bırakmayan su bazlı nemlendirici ürünler kullanmalısın

Dermokil:

link

Dove:

link

0|0
    0|0
  • nivea nemlendirici kremi tavsiye ederim her gün düzenli uyguladığında cildinin nem dengesini koruyacaktır. ayrıca SPF özelliği vardır yani kışın soğukdan yazın sıcakdan koruma sağlar. paraben vb kimyasallar içermez.

0|0
    0|0
  • yağlıya dönük veya karma cildin varsa jel formlu nemlendiricilerden kullanmalısın Pure Beauty geoaqua ultra hydrating gel önerebilirim Watsons'larda bulabilirsin

1|0
    0|0
  • Eczaneden panthenol nemlendirici krem aldım. Cildi çok iyi yatıştırıyor, bu aralar benim cildim aşırı kuru ve gerçekten o bölgelere çok iyi geliyor bu krem.

1|0
    0|0
    • sağol teşekkürler :)

• Bunu al :P
    www.sevil.com.tr/la-mer-creme-de-la-mer-3.html

Cilt tipini söylemezsen cevap bulamazsın bu soruna.

0|0
    0|0
    • Bilsem soylicemde Benim cildim bir yagli oluyo bir kuru, ust tabaka yagli iken alt tabaka kuru gibi sacma birsey sanirim cildimin ph dengesi bozuk bu Aralar :( eskiden normal di

• Kuruya dönük karmadır muhtemelen.
      Akşam için La Roche Posay Effaclar Duo ve saba için La Roche Posay Hydrane Legere al. İkisi toplam 50 lira civarı.

• Tsk

• 'excipial hydro'

doktorum yazdı kaç aydır kullanıyorum tavsiye ederim heryerde kullanabilirsin çok iyi hemen emiliyo. bittikçe eczaneden al 5tl fiyatı

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim

• bende aynı kremden kullanıyorum bana da doktorum tavsiye etti amaa bence o kremi eczacıya danışarak al çünkü çeşitleri var

• bide lipo su var ama o deri hastalıkları tedavisinde kullanılıyor çünkü

• link Benim kuru bir cildim var.Garnier'in nemlendiricisini 3 haftadan beri kullanıyorum. Gayet güzel bir ürün ben memnun kaldım.

0|0
    0|0
  • Cildim kuru maalesef. :/ Başlarda avene ve murad kullandım, ama pek etkili olamadılar.

Skinmedica tns ultra nemlendirici kullanıyorum şimdi, memnunum. Günde iki kez kullanıyorum ve gercekten çok iyi. (içeriğine baktım hemen, o dediğin belirtilmemiş)

Tabi her cilt de aynı etkiyi gösterecek diye birşey yok. Doktora görünmek veya bazı eczanelerde belirli günlerde cilt uzmanları ücretsiz cilt analizleri yapıyor, onların tavsiyeleriyle uygun nemlendirici kullanılmalı.

0|0
    0|0
  • The Body shop'ın nemlendirici güzel canım pembe renklisi özellikle cildede pembe renk veriyor... Nivea filan alma çok uyduruk

0|0
    0|0
  • Neutrogena benim yüzümü yakıyor yuzune sürme derim Nivea daha iyi vücut için ise kuru olduğu için bebek yağı kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Bu çok basit ve yararlı maskeyi uygulaya bilirsiniz.

-2 yemek kaşığı bal,

-2 yemek kaşığı süt

Bal ve sütü karıştırdıktan sonra cildinize ve boyun bölgenize masaj yaparak sürün. 15 dakika sonra ılık su ile yıkayın, Yıkadıktan sonra kağıt havlu ile kurulayın. Hafda 1 kere uygulaya bilirsiniz cildinize.

0|0
    0|0
  • BIODERMA Sebium Hydra 40 ml sadece belirli eczanelerde satılan bir nemlendirici kremdir ilaç kullanıyorum yüzüm kuruyor tek kullanmamda pamuk gibi yaptı çok memnunum setleri de harika tavsiye ederim. şu an ki fiyatı 74.50 tl

0|0
    0|0
  • Her sabah kullanmak lazim gun boyu nemli tutmasi icin. kremden en önemlisi bol bol su içmek. ben ersag markasinin gunduz ve gece kremini kullaniyorum oldukca da menmunum.

0|0
    1|0
  • Neutrogena krem en iyisi onu al benim ellerim bir ara baya çatlamıştı 1 günde yağlandırmadan nemlendiriyor.

1|0
    0|0
  • Pürüzlüğü peeling maskeleri yardimiyla götürebilirsin krem olarakta Bioderma Atoderm i öneririm

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim tavsiyen için :)

• Rica ederim bu arada soylemeyi unuttum buhar banyosuda cok iyi gelir özellikle papatya cicego cayiyla ya da nane katilirsa icine yuze cok iyi geliyo :))

• hmm bunu kesinlikle dikkate alıcam tekrardan teşekkürler :)

• sağlık ocağında nemlendirici kremler losyonlar yazmıyorlar onlar özele giriyor eczacıya danış sana uygun kremi versin

1|0
    0|0
    • ben yazıyor diye biliyordum :( diğer ilaçları yazdırırken bunu yazdırım diye düşünmüştüm :(

• tamam teşekkür ederm

• rica ederim

• çok değişiyor ya en iyisi kendin bulmak burda bazılarının en iyisi dediğinin bende sivilce çıkarttığını biliyorum ya da kuru olmasına rağmen ampul gibi parlayan ciltle uyanmıştım

0|0
    0|0
  • Loreal skin perfection kullaniyorum benim cildime gayet iyi geldi..

0|0
    0|0
  • neutrogena hızlı emilen :) ya da fito dye bir krem var eczanelerde satılıyor hücre yenileyici ve gerçekten iyi

0|0
    0|0
  • Gece yatmadan önce vaselin de kullanabilirsin

Oda cok fayda edecektir 😊

0|0
    0|0
    • Vazelin hmm bunu ortik yerde bu kadar sık kullanma bazıları yanlış anlar yinede teşekkür ederim. ;)

• Zaten yagli oldugu icin gece sür dedim ya rahatlikla ellerinin derisi icine ceksin diye
      Ellerin cok kuruyosa yagli ürünler kullanmalisin iyice icine cekicek

• Hiiiiiiiii anladiiiiiim. Çok teşekkür ederim ya

• hımmm soyle bısey var. nemlendırıcıyı gunde 1 sefer surersen zaten ıse yaramaz. ellerını nemlı tutmak ıcın baska onlemlerde alman gerekır ama sana fınalde bır nemlendırıcı onerıcem.

ellerını yıkadıgın sabununda ıyı bısey olmasına dıkkat et. sıklıkla suya gırıyorsa sabununda onemı var.

gun ıcınde bu mevsımlerde 2-3 lt su ıc ve gun ıcınde fazla yaglı olmayan ve eczanede satılan dexerly ısımlı kremı kullan ( kutu ıcerısınde satılır dıs macunu gıbı ve 20 tl cıvarı bır parası var.

bunu elının ıste ve suda olmayacagı zaman dılımlerınde hep kullan. fazla yaglı bır krem olmadıgı ıcın ana sıkıntıda vermez.

ha son olarak nemlendırıcı kremın ozellıgınden cok, kullanma sıklıgıda elını nemlendırır.

0|0
    0|0
  • Yves Rocher , yeşil parabensiz gözenek sıkılaştırıcı ve matlaştırıcı nemlendiricisini kullanıyorum, memnunum

0|0
    0|0
  • Ben doğal ürünler kullanmaktan yanayım şu sıralar ozonlabs serum kullanıyorum birde maskesi var ozonlava inanılmaz memnunum aknelerim kayboldu ve cildimde ki gözenekeler küçülmeye başladı

1|0
    1|0
  • Kardeşimin cildi yağlı. Clinique'in jel formda bir nemlendiricisi vardı. İsmi sanırım Clinique Dramatically different gel gibi bir şeydi. O baya sevmişti ve sürekli onu kullanıyor

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    173

Erkekler Ne Diyor 112

• Bende krem seçimi çok önem veririm kimyal etkilerden uzak kremleri tercih etmeme karşın özellikle bepantol ve neutrogena ilk tercihin olmalı... İnternette baktım biraz ama neredeyse her site aynı kremi yazmış.

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 2 yıldır herbalife cilt ürünlerini kullanıyorum. Tıpkı organlarımız gibi cildimizin de iyi beslenmesi lazım. En büyük organımız cildimizdir. Onun da protein vitamin minerale ihtiyacı var. Ben bir erkek olarak sabah aksam düzenki şekilde cilt bakımı yaparım. Nemlendirici de Herbalife Skin serisinden Günlük Parlaklık Veren nemlendiriciyi kullanırım. Gece de gece kremi.

0|0
    0|0
  • Her cilde her nemlendirici olmaz. Cildin kurumu yağlı mı. Alerjin var mı. Haa dersen ki krem olsunda farketmez diyorsan ultra correction lift diye bir krem kullanıyorum. Cildim yağlı sayılır. İyi geliyor ;)

0|0
    0|0
  • avon kadar dandik bir marka olamaz herkes ucuz diye alıor ama asil ülkesinde pazar ürünü zaten oriflame al sen çok iyi onun bir tane sihirli kremi var bıldırcın yumurtası gibi aynı şekli cevizli var hindistan cevizli var bide dşı pembe olan var 6 tl sanırım mucize krem o kesin işe arar onu al

0|0
    0|0
  • nivea nin for men serisi rehydrating nemlendiricisini kullaniyorum, oldukca memnunum. asiri yaglanma yapmiyor ama bayanlar icin olanlarinda zaten soynenene gore biraz daha yaglandirma ozelligi varmis. sevgilim body shop ve lancome kullaniyor gayet de memnun ama tam olarak hangi urunleri bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • cilt kuruluğum olduğundan bir kaç tane denemiştim ama en çok memnun kaldığım ve 3 yıldır kullandığım neutrogena norveçli balıkçıların kullandığı :)

1|0
    0|0
  • geceleri yatarken bepanten sür öyle yat cildinin yenilenmesini sağlayacaktır gündüzde yanında dove nemlendirici taşı kurudukça sur 5 günde kurtulursun... kızlara sormussun bende atladım maksat fayda dokunsun :D

1|0
    0|0
  • yüzünü çok soğuktan soğuk ortamlardan ve rüzgardan koru. koru soğuk suyla yıkama daima ılık suyla yıka. onun haricinde kullandığın normal nemlendiriciler işe yarar bir tıp öğrencisinden tavsiyeler

0|0
    0|0
  • Dudaklarım hep çatlar onun için nıveanın ya da dovenin nemlendiricisini kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Mecitefendi kayısı çekirdeği yağı. Öncesinde sabun ya da temizleme jeliylebtemizle. Kullandığın tonikten sonra sür. Hafif yağlandırmayan hoş kokulu bir krem.

0|0
    0|0
  • pirdolin krem öneririm kesinlikle dene ve gör fiyatı biraz tuzlu internetten al, hemde ilk yaşlılık belirtilerini engelleyici özelliğe sahip

0|0
    0|0
  • once dove sapunan yuzunu tamizle yağ alir

sonra fazla yagli olmayan nemlendirici kulan

gunde1,5 litre su icmelisin

vitaminlerde alirsan guzel cildin olur

0|0
    0|0
  • yan komşumuzda var bir tane çok güzel yaa şimdi elime sürdüm yumuşacık yaptı birde bir kokusu var böğürtlen gibi hasta oldum çıkışta bende alacam..adını öğrenip sanada atarım..

0|0
    0|0
  • BU: "Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturizing Face Cream"
    Türkiyede var mi bilmiyorum ama

1|0
    0|0
  • maske kurutuyorsa senin cilt karma olabilir... su bazlı nemlendirici veya aleo vera kullansan iyi olur babe marka bak istersen

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim

• heryeri yaganiyo benim kurudugunu gormedim gunde bir kez yapiyorum maskeyide

• hergün maske cildin ph dengesini alt üst eder... tonik kullan bence... maske haftada en fazla 2 defa önerilir... tonik kullanman daha isabetli olur...

• Kullanmıyorum. Sadecd kışın hava eksilere düştüğünde çatlamasın diye kullanıyorum

1|0
    0|0
    • Erkekler değilde kızlar çok kullanıyormuş 😅

• Arko nem.

Ben kullanıyorum el ve yüz kremi. Tavsiye ederim. :)

0|0
    0|0
  • farmasi'nin bir zeytinli kremi var parabensiz on numara bişey 3 lira falan hemde

1|0
    0|0
  • öyle markaları blmiyorm duymadım hiç vazelin sür :p ya da bepanthen var hametan var bunlar etklili oluyor

1|0
    0|0
  • Ürederm kullan cok iyidir eczanede satiliyor markette var mı yok mu bilmem :)

1|0
    0|0
  • kese vur sonra lif len yıkan haftada en az 3-4 gün yap bunu düzelir.

1|0
    0|0
  • Nutrigena nemlendirici super bide arkonun özel nemlendirici peri var bunlar fevkalade ;)

0|0
    0|0
  • kız adını unuttum ama olive olması gerek zeytinyağlı çok iyi

0|0
    0|0
  • bol sivi tuketmelisin ve ayva yemelisin cildi guzellestirir :)

0|0
    0|0
  • doğal değil ama roc hydra after shave olarak kullanıyorum, en iyi üründen daha iyi..

ROC al, beğenmezsen o ürünü 2 katı fiyatına senden alırım

0|0
    0|0
  • Adanada yaşayan birisi olarak asla önermem buranin nemi ni kac şehre yeter 😀

0|0
    0|0
  • Yüz sabunu ile yüzünü sabunla bir az beklet yika. Devamlı bu şekil yap

0|0
    0|0
  • excipial yazdırınızz hücree yenileyici özelliği var

1|0
    0|0
    • teşekkürler

• yorumlarınız için teşekkür ederm

• rica ederim gecmiş olsun

• neutrogena bence, Norveçli balıkçılar bile tavsiye ediyor.
    ben de kullanıyorum şahsen :)

0|0
    0|0
  • Adında gold geçen bir krem var 50 liraya o çok güzel nemlendiriyor heralki 50 lira o_O

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    82

Benzer Benceler

Yükleniyor...