Yeni evliyim eşime takıntılı manyak bir kadın var nasıl kurtulacağım bilmiyorum

Gizli Üye
ben evleneli 4 ay oldu eşim 30 yaşında bende 21 yaşındayım 3 yıl flortümüz oldu ben çocukluğumdan beri ona aşıktım sonunda oda beni sevdi ailelerimizi ikna ettik her şey harikaydı ama bu kadın ve benim eski sevgilim yüzünden mutluluğumuz bozuluyor. Eşim kadına yüz vermiyor eski arkadaşı kırmak da istemiyor ama ben kıskanıyorum doğal olarak. bir şey dediğimde benim onla işim mi olur dünya bir yana sen bir yana falan diyo eşimin bir suçu yok zaten kadın 30larında eşimin umrunda değil eminim ama yine de eşimin etrafında olmasından rahatsızım arıyordu sürekli numarasını değiştirdi eşim bide bir keresinde benim eski sevgilimi bulup bizi buluşturmaya çalıştı eşim beni yanlış anladı olayın aslını öğrenince delirdi kadını darp etmeye kalktı başı belaya girmesin diye susuyorum ama beni de rahatsız ediyor o senden kaç yaş büyük onu tatmin edemezsin sevişmeyi bile bilmiyosundur ona layık değilsin vs. gibi şeyler söylüyor. Benimde canım çok sıkılıyor eşim baya zengin popüler biri bende öğretmen kızıyım üni okuyorum orta halli biriyim cidden ona layık olamadığımı düşünmeye başladım çünkü iyi sevişemiyorum bile eşim çok mutlu olduğunu falan söylesr de inanmıyorum psikolojim çok bozuldu ne yapıcam bilmiyorum nasıl halledicrm bu durumu eşimi üzmeden
Yeni evliyim eşime takıntılı manyak bir kadın var nasıl kurtulacağım bilmiyorum
10
4
Görüşünü yaz