Eşek yerine konmak?

codexx
Selam arkadaslar, ben gercekten cok kötü günler geciriyorum ve hatanın bendemi karsıdaki insanda oldugunu gercekten merak ediyorum ve acık acık oldugu gibi herseyi yazıyorum,eğriye eğri doğruya doğru lütfen bana yardım edin.1 senelık iliskimiz vardı karsımdaki insanı öyle delice seviyordum ki bir kötü bakıstan bile koruyordum.yalan olmasın en baslarda sürekli ayrılan bendım ama sinirden olan birseydi bu, ne olsa direk bitsin diyordum. ama onu cok sevdiğimi benı neden bu hale koydugunu söylüyordum, bir anlık sinirle bitsin defol deyip hakaretler ediyordum.sürekli pesimden gelen oydu..ne olursa olsun beni sevdigini söylerdi, gecmisinden pismanlık duygunu söylerdi..iliskimiz baslarda cok güzeldi tartısmalarımız ve kavgalarımızın süreklili olmasına karsın yinede güzeldi, sevdiğim kızın gecmisi hep sorun oldu benım icin bu yüzden bazen cok kıskanıyordum ama Allah yukarda canım gibi seviyordum.Esim gibiydi canımdı kanımdı, bir gün oldu dövdüm kız arkadasımı biraz siddetli oldu fakat cok önceden yaptıgı birseyi duydugum icin..Eskiden birisiyle cıkıyormus ve o cocukla cıktıgı zaman baska bir ile tatile gidip orda baska bir cocukla konusuyormus.Bende bunu duyunca delirdim kendime yediremedim, benım sevdiğim insan böyle olamaz deyip elimi kaldırdım..lakın iliskimiz bitmedi bu asamadan sonra onun icin cok fedakarlk yaptım.ailem tanıyordu kızı hergün bize gelirdi, neyse en son yasadıgım yerde kızın ailesine beni kötülemisler,ailesiyle aram cok iyiken kız "ailem istemiyor" falan filan deyip ayrılmak istedi.Düsünün ki benımle cok seyde yasadı karım gibiydi ve ben ona hic art niyetle bakmadım candı benım icin.2 ay pesinde yalvardım köpek gibi öyle kötü seyler yasadım ki kendime zarar verdım bileklerimi bile kestım ama gelin görün ki kabullendım. eyvallah dedim olmasın tamam dedim bari arkadaslıgımız dostlugumuz dürüstce sürsün istedim, her gün ayagına gidip konusuyordum ama arkadasca, agzımdan tek kelime sevgi lafı cıkmıyordu cunku onu üzmek istemiyordum." hayatına olurda biri girerse lütfen bana söyle, sana bu yüzden asla düsmanlık yapmam" diyordum yalvarıyordum ona resmen, cünkü kendi huyumu biliyordum o yüzden ona" senden neffret etmek istemiyorum bana dürüst ol birisi varsa hayatında bana söyle" diye defalarca yalvardım.her ayagina gittiğimde beni kandırıyormus, beni meğer birisyle konusuyormus bile... ://// bide o görüstügü cocuga benı kötülüyormus,"sinirli, beni dövüyordu, tartısıyorduk "... falanda filan.. en son cıktıklarını öğrendim ve dunyam basıma yıkıldı. diyorum ya cok sey yasadık eşim gibiydi benle o kadar sey yasayıp arkasına bakmadan 2 ay icinde bir baskasına gidebildi...ve ben ona dualar ederken o beni hep aldatmıs..arkadaslar benım sucum ne siz söyleyin yalvarırım... bir insan nasıl değisebilir nasıl?
Eşek yerine konmak?
3 Cevap