1.57 ama fiziği çok güzel kum saati şeklinde kalçası kalkık ve çıkık kızlar sizce nasıl çok mu kısa yüzm güzel bu arada?

Gizli Üye
boyum 1.57 ama fiziğim güzel yinede çok mu kısa işte? boy dışında hiç bir problemim yok kalçam çıkık ve kalkık belim ince göğüslerimde büyük ama çok soğuk bir kızım kimseyle kolay kolay samimi olmam o yüzden uzun zamandır sevgilim yok sizce boyla ilgisi var mı
1.57 ama fiziği çok güzel kum saati şeklinde kalçası kalkık ve çıkık kızlar sizce nasıl çok mu kısa yüzm güzel bu arada?