Nisanlimdan Dügüne 3 Ay kala ayrildim?

Selam Arkadaslar, Ben 4 Hafta önce Nisanlimdan ayrildim daha dogrusu o ayrildi. Biz 2,5 Sene Nisanliydik ve 3 Ay sonra Dügünümüz olucakti. Benim eski Nisanlim Mevlütlü Dügün istiyordu bense normal bir Dügün. Aslinda bu cok büyütücek bir Durum degil ama 4 Hafta önce Annesi benim Annemi arayip cok ters konusdu. Aslinda Annesi Kina icin ne lazim icin aradi öyle konusuyorlardi, Annem Dügün Salonu tutuldu mi dedi Annesi tek "YOK" dedi. Annem biraz gerildi cünkü 2,5 Senedir bir Dügün Salonu tutmadilar. Annem Dügün Calgici olucak dimi dedi ondan sonra basladi annesi bizim arkadaslar kaldirmaz öyle birseyi. Eski Nisanlim orda Annesinin telefonu alip benim Annemle konusdu sürekli lafa girip sesini yükseltini ben duyuyordum. Kendide aynisini dedi"Ailesi Cevresi" gelmezmis. Neyse o Olay öyle oldu ben fazla büyümez dedim. Ondan sonra Nisanlimla konusmuyordum. Iki gün sonra babasi onun telefonundan aradi ben düzelticek icin sandim ama megerse bittermek icinmis. Babasi dediki biz akraba olamicaz, Kizinin karsina daha iyileri cikar fehlan. Sonra onu Whatsappden engeledim hic arayip yazmadan cünkü cok kirildim babasi arayip öyle bitirmesine. Kendi o Sirada Facebook/Instragme acti ve kizlarin resimlerini begeniyordu. Ondan sonra 3 Gün sonra beni aradi ve dedi ki "aramizda mevzulari konusmak icin aradim". ben Salak belki barisiriz sandim ama o bana yüklenmek icin aradi beni cok azarladi cok kirdi dediki fedakarlik yapip Dügünden vazgecebilirdim ve karsima baskasi cikarsa böyle yapma fehlan sonra kapatti telefonu. Nisanlik süremiz cok zor gecioyrdu zaten cünkü ayri uzak sehirde kaliyorduk. Ben onun icin cok yaptim. Cok yuttum. Ailem istemiyordu genede onu seviyorum deyip ailem Kabul etti. Simdi böyle yapti. Ailesi cok para göz birileri. Dügünü babam yapiyor deseydim birsey demezlerdi.

Dedim gibi 4 Hafta gecti ardindan bir defa aradi beni oda azarlamk icin. Ailemi silmis Facebookdan (Babami/Ablami/Teyzemi/Halalmi vs.). Bunu gördüm cok üzüldüm nasil atti böyle herseyi birden.

1|1
515

En İyi Erkek Görüşü

• kötü bir olay yaşamışsın ama ben yine iyimser olarak iyi tarafından bakıyorum, gerçek yüzlerini görmüşsün, kendileri çalgılı seviyor diye karşıyada saygısızlık yapıyorlar, senin eğer bu nişan işi iptal olmasaydıda kazayla evlenseydiniz çok başın ağrırdı... otur şükret ki evlenmeden kurtuldun bunlardan, yani düşünüyorum da benim sevgilim düğün isteyecek hiç aileme söylememe bile gerek yok, gider yaparım.. bir daha kine delikanlı bir erkek bul, ana kuzusu değil

1|0
    0|0
    • onlar çalgılı sevmiyor yazacaktım

• Allah razi olsun sagolun. Kendimle gercekten gurur duyuyorum nisandan dönüldükten sonra bir kere bile aramadim. Biliyorum o bunu istedi ama Allah bana o sabri vermis. Allah biraktim Ah etim

• rica ederim arkadaşım

En İyi Kız Görüşü

• Allah kurtarmis seni kurtulduguna sevinmelisin hayirlisi deilms spnradan uzulmektense simdiden bitmesi ii olmus ahh et allaha havale ettt

1|0
    0|0
    • Evet ah ediyorum hergün dua ediyorum. Gercekleri görüyorum Ama kalbim Hala seviyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

414
  • kanı bozukmuş.
    ama yapacak bir şey yok. böyle olması daha iyi olmuş boşver. ya evlendikten sonra olsaydı bu tip şeyler.
    evlenmeden bitmiş olması daha iyi olmuş.

1|0
    0|0
  • Bu yaptığını var ya. bir ömür çeker için çok rahat olsun. Üstelik nişanlıyken seni bırakmış ya, Allah bunun onun yanına bırakmaz. İki yakası bir araya gelmeyecek görürsün bak. Kendisine yazık etmiş.

0|0
    0|0
    • Allah razi olsun Sizden. Ben Allaha biraktim. Cok Ah etim. Beni böyle yari yolda birakti diye. Insallah onun ve Ailesin yanina kalmaz :(

• Evet böyle diyerek kendimi dik tutmaya calisiyorum. Birgün pisman olucak ama cok gec olucak. Ben bu dünyada ve obür dünyada hakkimi helal etmiyorum. Ailece cok aglatilar beni.

• Hakkında be hakkımızda herşeyin hayırlısı olur inşallah.

• Düğün arifesi çok stresli geçiyor
    Ailelerde çocuklarını kaybetme korkusuyla mıdır , birbirlerinden çıkarıyorlar hirslarini

1|0
    0|0
  • umarım karşıma daha iyi biri çıkar canm hiç üzülme belkide evlenseydin daha çok üzülüp pişman olacaktın evlendiğine bence böylesi daha iyi olmuş 😊

0|0
    0|0
    • Insallah kalbimde unutur. Cünkü bazen cok aciyor,.

• hiç kolay değil o kadar fedakarlıktan hazırlıklardan sonra boyle bir ayrılık ve boktan bir sebepten... yaşanacağı varmış canm belki boyle daha iyi oldu senin için oyle düşün hep

• Ben de sana roman yazardim ama yazamiyorum tek diyecwgim saglik olsun

0|0
    0|0
  • Böyle bir ap tal aileye gelin gitmekten kurtuldun demek ki şükür et.

0|0
    0|0
  • Of yazık ya adetler saçma sapan şeyler yúzunde ne hale geliyor insanlar

0|0
    0|0
  • ya sen şunu düşüneceğini nası yaptı bilmem ne otur göbek at böyle gereksiz kişilerden kurtuldum diye

0|0
    0|0
    • Evet Şu an mantikla biraz düsünebiliyorum ve gercekleri görüyorum. Ama bir insan nasil bir cirpita herseyi siler? Okadar Söz vermisdi. Güvenim kalmadi. Ve Evlilikten sogdum.

• adam zaten silmeye hevesliymiş seni de sevmiyormuş çok belli

• Bu evlilik baştan ofsayta kalirmis zaten iyiki vazgecmissiniz

0|0
    0|0
  • Valla çok uzundu okumadim.. Allah yardimcin olsun ama😐🙄

0|0
    0|0
  • Beşlide hayırlısı böyleydi

1|0
    0|0
  • ALLAH Yar ve yardımcın olsun :(

0|0
    0|0
  • kurtulmuşsun sevin bence

1|0
    0|0
  • Hayırlı iş uzatılmaz

0|0
    0|0
    • Evet uzamasini bende istememisdim. Aslina dügün gecen sene olucakti ama Ailesi dediki para konusunda 1 sene erteliyelim diye. Yoksa bende uzasin istemedim.

• hayırlısı beee bilader...

0|0
    0|0
  • Adamlığına s*çayım.. pardon ama

0|0
    0|0
    • Hakklisin. Adam bile diyemiyorum ona degmiyormus.

• Amin insallah hepimiz.

• Amin tşkler

• çok uzun yazmışın

0|0
    0|0
    • Daha fazla yazicaklarim vardi ama maalesef sigmadi

• Bundan sonra duygularinla değil aklinla hareket etmeye calis uzulmemek için. 😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...