Siyahi sevgilim?

Gizli Üye
Çok tatlı sempatik bir siyahi sevgilim var. O 28 ben 23 yaşındayım. Ben müslümanım o hristiyan. şu an sevgiliyiz evlilik için çok erken. Birlikte sevgili olarak bir şeyler yaşıyoruz öpmek uyumak gibi. O rahat olduğu için sek* istiyor. Ona benim dinimi anlattım. Üzülüyor ama kabul ediyor. Evlenmeden onunla böyle bir şey yaşayamam dedim. O Müslüman olmazsa evlenemeyeceğimi de söyledim. O da bana senin dinine saygı duyuyorum senin için her şeyi yapabilirim ama benim de bir dinim ve ailem var dedi. O da kendine göre haklı istese sen hristiyan ol diyebilir. Empati kuruyorum gerçekten. Diğer yandan bakıyorum Müslüman kız erkek arkadaşlarım düşünmeden birlikte oluyorlar vs. Erkek Müslüman sevgililerim bile birlikte olmadığım için ayrılmıştı. Bu çocuk hristiyanken bile kabul ediyor. Belki ilerde vazgeçecek ayrılacak bilemiyorum ama haksızlık mı ediyorum ona. Ayrılmak daha mı iyi olur sizce. Ben bir erkeğim biliyorsun ama senin için kabul ediyorum diyor. Yani kimseyle birlikte olmamak için sevgilim olmayacak mı hiç anlamıyorum.
Güncellemeler:
+1 yıl
şu an sorun evlilik değil. Cins ellik. Evlilik düşünüldüğü zaman aileler de işin içine girecek. şu an o benim sadece sevgilim tek sorunumuz se*ks bu kadar. Ben istemiyorum o istiyor ama kabullendi. Ona haksızlık mı yapıyorum tek sorun bu.
Siyahi sevgilim?
5
3
Görüşünü yaz