Kız arkadaşım çok sıkıcı. Bunu O'na nasıl söyleyebilirim?

JonatHAN00
5 aylık birlikteliğimiz var ilişkimiz aşk ile başladı ilişkimiz başlarken biliyordum sıkıcı biri olduğunu ama aşıktım umursamadım. şu an çok sıkıntı çekiyorum aşk zamanla bitti ama hala içimde ona karşı büyük bir sevgi var. Aşırı sıkıcı kişiliği var sürekli mesajlaşmak istiyor ama her mesajıma " aynen aşkım, hahaha, tamam aşkım, " diye cevap veriyor. Canı sıkıldıkça arıyor ama telefonda sessiz kalıyor. Sevgi konusu açılınca deliler gibi sevdiğini anlatıyor sadece o konuda çok konuşuyor sadece o konuda sıkıcı değil diğer konularda aşırı sıkıcı benim problemim de işte tam olarak bu. Beni çok sevdiğini biliyorum. Geçenlerde ayrılma kararı aldık 1 gün sonra beni arayıp bensiz yapamadığını söyledi. Aynı şehirlerde yaşıyoruz ama ben üniversite dolayısıyla başka şehirdeyim yine de haftada bir görüşüyoruz görüştüğümüzde de zamanı çok güzel değerlendiriyoruz çok güzel geziyoruz eğleniyoruz evde film izliyoruz aklınıza gelecek herşeyi yapıyoruz ama ben başka şehirdeyken sürekli konuşma isteği, sıkıcılığı beni deli ediyor. Ben sürekli konuşacak bişeyler bulmak zorunda hissediyorum artık kendimi hayatımın yarısını sevgilimle ne konuşsam diye düşünmekle geçiriyorum hatta bazen sırf laf olsun diye konuşup saçma sapan şeyler söylediğim de oluyor. Arada bir böyle saçmalayınca da özgüvenim düşüyor yanına gidince rahat olamıyorum. Ayrılmaktan korkuyorum hiç ayrılmak istemiyorum ama sıkıcı olmasını da istemiyorum bunu ona nasıl söyleyebilirim? Söylersem ne olur?
Not : Kalbini kırmaktan kaçınıyorum o benim en değerlim üzülmesini hiç istemiyorum.
Kız arkadaşım çok sıkıcı. Bunu O'na nasıl söyleyebilirim?
1
1
Görüşünü yaz