Kapanmıyorum diye ayrıldı benden?

Gizli Üye
.2 yildir bbirlikteyiz birbirimizi cok seviyoruz tek derdimiz kiskanclik. seneye uniye gidicem insallah benden kapanmami istedi bende kendime güvenimin olmadigini kapansam bile tekrar acılırım kuşkusu oldugunu soyledim. Benim icin yapar misin bunu dedi orta yol bulmaya calistim ama baya 1 saat falan tartistik ve sonunda bitirdi. Henuz kapanma dusuncesi yoktu bile aklimda napicam simdi ben
Güncellemeler
+1 yıl
Ben ikimizinde istedigi bir yol bulmak istiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Halim cidden yok bu yizden detay i uzatmak istemedim. Ama bugün arkadaslariyla bir yerlerde oturmaya gittiler arkadaslari kizlarin orasini burasini bakip sohbet etmisler. Geldi bana orda erkek oldugum halde ben yerin dibine girdim yarin sen jniye gidince kendiniim etrafimdaki srdsizlerden nasil korucaksin senden benim icin kapanmani istiyorum dedi geriside anlatyigim gibi iste.. Cidden o benim icin herseyi yapiyo ona haksizlik etmek kaybetmek istemiyorum ama buna hhazir oldugumuda dusunmuyorum
Kapanmıyorum diye ayrıldı benden?