Evli bir Erkeğe aşık oldum ve açıldım ama bana karşı dürüst davrandı sizce neden Kandıra bilirdi?

Gizli Üye
Kullana bilirdi sizce neden dürüst oldu sizce? ben kendisinden hoşlandığımı söyledim ben Evliyim benden negibi bir beklentin olabilirki diye cevap verdi.. bende bilmiyorum hoşlandım sadece demiştim oda sonra görüşmeyi kabul etti buluştuk ve ilk buluşmamızda ben sordum sena aşık olursam napcaz falan aramızda aşk başlarsa falan filan diye söyledim.. tabiki napzını ölçüyorum niyeti ne kullanmakmı yoksa oda benden hoşlalıyormu ağzını Aradım adamın.. bana verdigi cevap ben Evliyim aramızda aşk olamaz ileri dönük birşey bekleme falan dedi ve ben çıldırdım ilk buluşmamızda daha bana dokunmadan ayrıldım.. beni Kandıra bilirdi kullanada bilirdi sizce Neden bu kadar dürüst oldu? daha sonra tesadüf olarak karşılaştık bana Söylediki kendisi mesleğinden dolayı taini başka Şehre çıkmış iyikide aramızda birşey yaşanmadı eninde sonunda bitecekti bu ilişki iyikide birşey yaşamak istemedin benimle belki pişman olacaktın dedi burayamı geliyim gelemesdim artık bu şehirdede Ömür boyu kalamazdı falan filan diye ekledi SİZCE NEDEN DÜRÜST oldu bana kullanada bilirdi yalanlarla sizce sebebi
Evli bir Erkeğe aşık oldum ve açıldım ama bana karşı dürüst davrandı sizce neden Kandıra bilirdi?
11
1
Görüşünü yaz