Kız arkadasım annemle konusmak istiyor yardım?

Gizli Üye
Günaydın arkadaslar.. Sizlerin yardımı fikri bana lazım.. 2 senedir beraber olduğum bir kız var ciddi düşünüyoruz.. Evlilik teklifimi de etmiştim bir kac ay önce yalnız tatil falan hastalık babamın derken uzatıldı isteme ve tanışma meselesi.. Neyse uzatmaya geçmeyecem sıkılmayın okurken : )

gecen bana ev numaralarını verdi annem annesiyle konuşsun diye ben anneme ama daha anlatmadım bunu.. Bilmiyorum utanıyorum Nasıl nerden anlatsam diye söylesem diye annesiyle tanışması icin..

dun bana sevgilim Yazdi önce ben annenle tanışayım sonra annen annemle tanışır.. Fakat aniden böyle deyince elim ayağım dolandı..

çünkü anneme Nasıl konuyu açacağımı bilemiyorum..

Siz olsanız Nasıl söylerdiniz? Bu duruma ilk defa geldim daha doğrusu ilişkilerimden ilk defa ciddi olduğu icin anneme anlatmaya zorlanıyorum.. Daha önce anlatmış olsaydim ilişkilerimi rahat rahat anlatırdım ama hep daha önce sevgili olduklarımı gizledim çünku emin değildim.. Ama simdi eminim..

yardımcı olun lütfen arkadaslar.. Kendisi uzatmasını istemiyorum annesi de zaten demiş teklif etti evlilik e devamı..

Elimden geldiği kadar konuyu size açıklayıp kısa bir şekilde özet geçip yazdım
Güncellemeler:
+1 yıl
...
Kız arkadasım annemle konusmak istiyor yardım?
0
3
Görüşünü yaz