Eski sevgilimin bana aşık olmasını nasıl sağlarim?

Gizli Üye
Eski sevgilim ve arkadasım bana bir oyun oynayacaklarmıs. Kisacasi sevgilim yalandan bir kızla dolaşacakmış falan bende kıskanacakmışım. Arkadaşım geldi bana dedi ki Sıla Doğaçi (sevgilini) bir kız seviyormuş. Kız ona yavşıyor falan dedi ben ne yapacağımı bilemedim. Ama bunlar bana oyun oynuyorlar. Ben oyun oynadiklarini sonra anladim. Neyse somra ben sinirlendim biraz acaba ondan ayrılsam mı? Falan diye kafamda bir sürü soru işareti oldu. Derste kafayı yedim resmen sonra Öğretmen gelmeden sevgilim arkadaşımįn yanįna gidip bir şey dedi Benim içime doğdu kesin benden ayrilmak istiyo falan diye içime doğan seyde dogruymus biz beraber oturuyoruz. Derste kagida ayrilalim mi arkadas olalim yazdi. Bendeonu dusunuyordum zaten ayrilalim bitti dedim öyle ayrildik yani kisacasi bana yapacagi sakayi gercege donusturdu ben derste kendimi zor tuttum zil calinca agladim ama onu sevdigimden degil o beni terkettigi icin agladim keske o degilde ben onu terketseydim diye agladim. Arkadaslarim agladigimi ona soylemisler. Falan agladigimi gordu gozlerim kipkirmizi olmustu. Ama icinde ona karsi sadece hic sevgi kalmamisti tm tm dogruyu soyluyorum tabi birazcik sevgi vardi ama birazcik sonra ben hic umursamadim onu ona ters davrandim o beni kiskandirmak icin bir kizla takilio ama ben takmiyorum bile ciktigim cocuk çekici ve yakısikliydı yani 2 gune kalmaz birisiyle çikardi okuldaki nerdeyse butun kizlar onun pesinde cunku simdi de ben onun bana yeniden asik olmasini istiyorum benim pwsimde kopek gibi surunsun istiyorum bana yardim edin kizlar

BU YAZIYI OKUMAYA ÜŞENMEYİNN OLUR MU? BİLİYORUM ÇOK UZUN AMA NE YAPAYIM BU DA BIZIM HIKAYEMIZ
Eski sevgilimin bana aşık olmasını nasıl sağlarim?
5
2
Görüşünü yaz