Sevdigime kacmak istiyorum? Cok kotuyum ne olur birsey soyleyin?

Gizli Üye
ben ve sevdigim yaklasik 3 senedir birlikteyiz, hersey cok iyi gidiyor. ailesiyle iyi geciniyorum, hergun annesiyle konusuyorum bana yuzuge kadar almislar. yani bildiginiz hersey cok mukkemmel. asigiz, birbirimizi seviyoruz, ve sirt sirta verip engelleri asamaya calisiyoruz. ama benim babam vermek istemiyor beni sirf din ayriligi var diye. ama culturler hep ayni. sadece din farkli. benim icin fark etmiyor onun icinde ayni sey gecerli. babamlar bana cok baski tehdit yapiyorlar. kanini dokerim, sana huzur vermem, seni ise godnermem telefonunu alirim elinden eve kitlerim seni. amcamlarinda haberleri var. onlarda baban felc olsa seni bulucam diorlar bana. ben artik biktim ama, 2.5 senedir ugrasiyorum. ablam ortaligi cok karistirdi ve halen karistiriyor. o benden yasca 5 sene buyuk. ve halen evlenmedigi icin benimde evlenmemi istemiyor, bizimle ilgili yalanlar atiyor, oylede babamlar cocuktan huylaniyor. sevdigim yarin babamla konusmaya gelmek istiyor ama ben korkuyorum gelmesini istemiyorum. dayaklar yedim cok, artik istemiyorum. ben kacmaya karar verdim..
Sevdigime kacmak istiyorum? Cok kotuyum ne olur birsey soyleyin?
14
12
Görüşünü yaz