Sevgiliyle birlikte olmak?

Gizli Üye

6 ay kadardır bir ilişkim var. Ne zaman gitsem kolumdan tuttu asla bırakmadı. Başkası yapsa asla kabul edemeyeceği şeyleri ben yapınca gıkını bile çıkarmadı. Bana olan sevgisini gözlerimin içine baktığında bile anlayabiliyorum. Sevgilim bekarete çok önem veren birisi bu nedenle daha önce 1 ciddi ilişkisi olmuş fakat o kızla evlenmeyeceğini bildiği için kızın daha önce 4 yıllık ilişkisi olmasına rağmen kıza dokunmamış. Bize gelince ikimizde birbirimizi arzuluyoruz. Ailesi benimle bir geleceği olmasını şimdiden çok istiyor ve gerçekten bende ilk defa birini tam anlamıyla seviyorum. Bazen ona bakarken kafamda acaba oluyo ama çok mutluyum gerçekten sevildiğimi hissediyorum onunla. Aramızda 1 yaş var ve sürekli bana beni bırakmicaksın dimi diye soruyor. Beni kaybetmekten korktuğuna eminim ve ben kızıp konuşmak istemesem bile ben hep seni beklicem diyo bana. Sevgisinden de şüphem yok ve yüzeysel bazı şeyler yaşadık. Onla olmasa bile başkasına bakireyim desem doğru olmaz. Tam anlamıyla ilişki yaşamak istiyoruz ikimizde fakat seven erkek dokunmaz vs diyen kişiler kafamı karıştırıyo acaba diye düşünüyorum ondan eminin ama bundan 5 yıl sonrası vs yorumlarınıza ihtiyacım var 😊 sevdiğini biliyorum ve bana sevgilisine dokunmayıp başka kızlarla birlikte olan erkekleri anlattı. Sevgilim sevdiğim insanla olmasını bekledim hep dedi ama benimle olmak istediğini dile getirdiğinde bende istedim ama acaba kendini tutması mı gerekiyor ne kadar isterse istesin?
Sevgiliyle birlikte olmak?
4
0
Görüşünü yaz