Basak erkekleri ve sevgilisi basak burcu olanlar cevap versin lutfen sizce neden boyle yapiyor?

melisa9952
Sevgilim basak burcu erkegi 4 yildir tanisiyoruz ama 3 aydir birlikteyiz. ilk 2ay her sey cok guzeldi. normal konusuyor ara sira da olsa bulusuyorduk. ama son zamanlar bir tuhaflasdi. aramaz sormaz oldu. sabah yazdigima aksam hatta ertesi gun cevap veriyor. acik acik konustum. eger ayrilmak istiyorsan benim icin sorun yok seni seviyorum ama tek tarafli yurumez zaten ayrilalim dedim. ama bu konusmaya cok kotu tepki verdi ayrilmak istemedigini beni sevdigini ona inanmam gerekdigini soyledi. onu anlayamiyorum cok soguk davraniyo ama gecen hafta durup dururken evlenelim dedi. cok dengesiz gercekten. nedenini sordum ilk baslarda aciklama veriyordu neden gec yazdigini filan simdi o da yok. sizce geri cekilmelimiyim? cunki o yazinca hemen cevap veriyorum falan. sizce tersini yapmalimiyim? peki ya neden boyle yapiyor. sevmiyormu? sevmiyorsa ayrilalim dedim ayrilmasi icin ortam yaratdim geri bile cekildim gunlerce konusmadim onunla. ama ne yapti etdi yeniden duzeltdi arayi. lutfen ciddi cevap verin. simdiden cok tesekkurler.
Güncellemeler:
+1 yıl
lutfen cevap verin
+1 yıl
Yardmci olun lutfen
Basak erkekleri ve sevgilisi basak burcu olanlar cevap versin lutfen sizce neden boyle yapiyor?
1
1
Görüşünü yaz