Arkadaşlar sevgilim beni iplemiyor?

Karanlıkavcısı
Biz tam 8 ekimde çıkmaya başladık herşey güzeldi mesajlaşıyorduk felan, bide evlerimiz arasında 3 dakika var o kadar yakın yani.
Derken bu beni takmamaya başladı mesaj atıyorum 5 saat sonra cevap geliyor hatta bazen görüyor yazmıyor dersleri 12 saat rahatsızlandı ve çok ödevi var ben bu sebeplerden dolayı diye düşünüyorum ama bazen benim evimin önüne gelince bana uğramadan futbol oynuyor sessizce gidiyor. bazı arkadaşlarım ayrıl diyor ama onu çok seviyorum :(
bide dedim bugün saat 2 buçukta buluşalımmı diye naz yapıp duruyor ve ilk buluşmamız olcak gelmeyi düşünmüyor ne yapmalıyım öneriniz var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar dediğiniz gibi ben ondan ayrılmak istedim sdece olur dedi ve nokta koydu bende dedim ki madem sevmiyodun niye seviyorum dedin ya da sevmiyorsan niye böyle yaptın dedim kırmamak için dedi bende dedim böyle hiç kırmadın teşekkür ederim oda onu düşünemedim dedi bende konuyu uzatmak istemiyorum kendine iyi bak inşallah bidahakine düşünürsün dedim ve onu sildim :D
Arkadaşlar sevgilim beni iplemiyor?