Sevgilimin kiymetini bilemedim :(?

Gizli Üye
Erkekarkadasim simdiye kadar bana karsi tum fedakarliklari yapti. ben cok hata yaptim kiymetini bilemedim uzdum yeri geldi kalbini kirdim. sevdigim asık oldugum halde onu mutlu edemedim. cogunlukta hep tartismamiz kavgamiz oldu. genelde benim yuzumden :(. ve herseye ragmen bana hala asık birakamiyorum seni diyor. senden vazgecemem diyor. herseye ragmen seni cok seviyorum diyor. ben sevdigimi soyledigim zaman icraatyok ama diyor. Sen ilgiye suse puse alismissin bende senin sayende ilgisizlige mutsuzluga alistim diyor :(simdi aramizsa acayip uzaklik var sevmemize ragmen bir mesafe var. ben cok pismanim onu yiprattigim uzdugum icin. simdi bem geri nasil duzeltebilcemki :(birakamam cok seviyorum oda zaten birakmaz duzelmemi bekliyor. duzeldigimi nasil gosterixem bilmiyorum gunde bir kere 5dakika konusabiliyoruz haftasonlari dahil yuz yuze gorusemiyoruz napacagimi bilmiyorum :(iyi davransamda umursamaz davraniyor korkuyor samimi olup tekrar uzulmekten. bidaha kotu bise yapmiycagima dair nasil inandirabilirim?
Sevgilimin kiymetini bilemedim :(?
1
0
Görüşünü yaz