Aldatan eski sevgiliyi unutmak neden zordur?

Gizli Üye
Evlenecektik bir yıldır çıkıyorduk ailesi artık neyi bekliyoruz söz keselim diyorlardı tam da o dönem faceden bir kadın bunun resimlerine şüpheli yorumlar yapmaya başladı. Zaten herşeyini önceden beri beğenen bir rus kadındı. Hiç şüphelenmiyordum. Yazdım sordum alakanız nedir diye. Biz iki yıldır sevgiliyiz dedi. Bir yıl ınternetten arkadaşlıkları sürmüş sonra kadın rusyadan türkiyeye çalışmaya gelmiş ve burada başlamışlar. Herşeyi anlattı ve benim canımı acıtacak detaylar verdi. Yani ben 9 aydır aldatılıyormuşum. Tabiki ortalığı birbirine katıp ayrıldım. Ailesine de rezil ettim o şerefsizi. Sonra bunlar ayrılmış ailesi de kızmıştır, kadın da benim hakkımda bir sürü yalan iftira atıp kendini buna masum göstermiş.

Neyse aradan 5 ay geçti. Ben başkasıyla çıktım ama bu seferde paranoyak gibi davrandığım için kavga edip ayrıldık. Daha evvel faceden aldatıldım nasıl paranoyak olmayayım? Şimdi bakıyorum da onlar halen beraber mutlu , ailesinden gizli gizli devam ediyorlar kadın özellikle çok mutlu görünüyor faceden falan. Bu arada kadın çirkin ve en az 40 var bense çok güzelim. İnsan bazen şaşıp kalıyor değil mi?
Aldatan eski sevgiliyi unutmak neden zordur?
28
14
Görüşünü yaz