Üniversitede ev arkadaşım lütfen yardım edin çok acill?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar ben Aşkın 22 yaşında 1.88 boyunda esmer inceden yakışıklı biriyim :Ddd
eveet konuya gelelim ben üniversiteye gidiyorum zonguldakta bu üni. de bir kızla tanıştım oldukça zengin bakımlı tam bana göre diyeceğim bir tipten kız herneyse biz bu kızla bayağı bir yakın olduk beraber aynı evde kalma muhabbeti yapıyodu bana benimde aklıma yattı aslında neden olmasınki diye düşündüm ama bir yanımda rahat edemem gibisinden düşünüyodum neyse ilerleyen zamanda olur dedim kabul ettim evdekilere yalan söyledim felan oda söyledi tuttuk arkadaşlar ilk zamanlarda birşey yoktu ama sonra böyle sanki karı koca gibi olduğumuzu hissetmeye başladım güzel birşeydi evlilik ozaman anladım herneyse ayrı odadaki yataklarımız yavaş yavaş birleşmeye başladı arada sırada yanıma gelip kabus gördüm diyodu yanımda yatıyodu böyle böyle çift kişilik yatak aldık onda yatıyorduk aklıma hep geliyordu yani erkek hormonlarım bastırıyodu oğlum dur oğlum yapma oğlum erken diyodum kendi kendime ama bizaman sonra uyurken elimi beline attım sonra sarıldım felan o uyurken böyle böyle 1 ay sonra beraber olmaya başladık son zamanlarda hergün uyumadan önce yapıyorduk bazen okula bile gitmiyorduk akşama kadar başbaşaydık sonra bu işinde zina oldugunu biliyorum yani günahtı çok fazla yapıyorduk ve sevgiliydil hergün hergün devam ediyordu bu kısır döngü öyle sonra dedimki bu böyle olmaz ne okula odaklanabiliyorum ne başka şeylere ama ayrılamıyorumda ve çokta günah bunuda biliyorum bir insan 1 yapar 2 yapar 3 yapar olurda benim kaç oldu kim bilir hergün hergün günah keçisi oldum alkol var o var bu var artık sıkıldım ne yapıcam ben bana akıl verin lütfen.
Üniversitede ev arkadaşım lütfen yardım edin çok acill?
10
10
Görüşünü yaz