Senden korkuyorum ne demek?

Gizli Üye
Peki bu egonun sende mümkün olma ihtimali olduğunu düşündünmü seni mutlu etmem imkansız çok zor bir insansın üzerimde farkında olmadan baskı kuruyorsun baskıdan kastım aramak sormak ve ya yapılacak bir şey hakkında izin vermemek değil baskıdan kastım psikolojik bir baskı bunun için kendince olamaz diyebilirsin ama ben seni kaybetme korkusu ile kendim olmaktan vazgeçtim bu senin için bir sorun değilmi yanındayken kendimi diken üstünde hissediyorum her an her saniye bir sorun olacak gibi seninle birkere şakalaşınca ikincisi olma olasılığı bir kavga sebebi misal bu küçük bir örnek mesela sen bana egondan dolayı dememiş olsaydın ben senin için bu şekilde düşünüyor isem bunu sana söylemem mümkün değildi sen söylemeden mesela bana yanımda olmadın cümlesini kurmadan ben söylemiş olsaydım muhteşem bir sorun olurdu ve sen bunun arkasından zorlayarak empati Kur ömrüm gerçekten öyle değilmi cümlesini sen konuyu açmadığın takdirde sana söyleyemezdim dikkat et lütfen söylemezdim değil Söyleyemezdim NE DEMEK BU YA
Senden korkuyorum ne demek?
2
0
Görüşünü yaz