Aşık oldugum adamin gözümde bittiği andır. Nasil bu kadar karaktersiz olabiliyorlar?

Gizli Üye
Cikmaya basladik birkac ay sonra evlenme teklif etti. Zaman istedim sen bilirsin ama neden bekliyoruz diyordu. Düğün ev balayi tum herseyin planlarini yapip bana da bosu bosuna hayal kurdurdu. Bayramda aileleri tanistiralim diye israr etti ben hemen olmaz dedim. Sonra faceden bazi kizlari sildirdim onlarda ona niye sildin bizi diye sormuslar kimse icin bunu yapmamalisin diye doldurmuslar. Bide siyasi yonden bir tartisma oldu aramizda. Bu birden benden sogudu ve ayrildi. Cok ugrastim cok cabaladim. Evine ciceksepetinden cikolatali kekler balonlar mi gondermedim. Gonlunu almak icin yagmurlu havada trafikte surpriz yapip kapisisina mi gitmedim. Sayfalarca askimi sevgimi mi yazmadim. Hatali olmadigim halde alttan alip Özürler mi dilemedim. Bir hosuna gidip barisiyor sonra ertesi gunu tekrar sorun edip ayriliyor. Son olarak yazma faydasiz diyerek engelledi. Bende baska bir face alip mesleki face grubuna girdim. Orda beni tanimadan asildi ama yuz vermedim. Grupta eski sevgilisinden yani benden bahsetti. Facedeki kizlari sildirdi asiri kıskanç bende onu sildim dedi. Kendi kendini bitirdi kuculdu kuculdu dedi. Benimle barismak icin neler yapti ama kendi kendini bitirdi dedi. Ben ask istemiyorum sevgi yeterli ask iyi degik iyi birini bulup evlenecegim dedi. Ondan onceki sevgilisinin onu sevmedigini ve terkettigini evlendigini yazdi. Peki diger kiz da evlendi mi dediler. Yok o simdi evde agliyordur dedi!!!
Gercekten şoktayim. Bir insan nasil bu kadar pislik olabilir? Neyin kafasinda bu?
Aşık oldugum adamin gözümde bittiği andır. Nasil bu kadar karaktersiz olabiliyorlar?
16
15
Görüşünü yaz