Eski sevgilim evleneceğini söyledi. sizce gerçekten mi yoksa blöf mü yapıyor? yardım eder misiniz?

Gizli Üye
eski sevgilimle konuşmaya başladık farklı şehirlerdeyiz. ayrılma konusunda tamamen ben hatalıyım çok acı çekti gerçekten çok yıprattım onu. ama onsuz da yapamadım. bir şekilde konuşmaya başladık öfkeli falandı ama sahipleniyodu.. sonra bir gün baya tartıştık küfürler hakaretler baya canım yandı. evleneceğini söyledi önce umursamadım. bir kaç gün sonra mesaj attım kızı istediniz mi diye. gayet ciddi konuşuyo daha değil dedi. kim diyorum nerden diyorum net cevaplar veriyo. fotoğrafınız var mı dedim var ama göndermem dedi. kötü oldum gerçekten canım yandı bunu ona belli ettim. seni sevmiyorum istemiyorum diyo. ağladım yalvardım. güvenemiyorum diyo. onu seviyo musun dedim ben kimseyi sevmiyorum diyo. konuşuyorum yalvarıyorum sanki sadece canımı yakmak ister gibi. bir başkası olsa hayatında ne biliyim beni engeller konuşmak istemez falan. onu çok seviyorum. ve ne yapmam lazım bilmiyorum
Eski sevgilim evleneceğini söyledi. sizce gerçekten mi yoksa blöf mü yapıyor? yardım eder misiniz?
8
2
Görüşünü yaz