Sevgilimin gözü kayıyor cok takıyorum arkadaslar napmalıyım, lütfen yardım edin? cok kıskanc ve takıntılı bir insanım:( ?

isynkr
Arkadaşlar 4,5 yıllık bir ilişkim var sevgilimi de cok seviyorum ama ben cok kıskancım cok takıntı yapıyorum , yolda yürürken bile sürekli gözünü takip ediyorum bir kızla tesadüfen göz göze gelse bile cok kıskanıyorum, bazen kızın arkasına falan gözü kayıyo ,açık giyinen kızlara gözü kayarken yakalıyorum bazen sevgilimi öyle cok bakmıyo ama bikere de olsa bakıyo ,gecen gün otobuste carprazımızda oturan kızın beli acıldı bir kaç kere basını aralıklı cevirip baktıgını gördüm , 1 sn bakıp cevrdi ama deli oldum ona da söylemedım ama cok sinirlendm bu nefissizlik mi ya sonucta boyle durumlarda bakmayan erkekler de var, söyledgmde de bakmıyorm dyo ınkar ediyo bunun yuzunden cok kavga ettik ben cok takıyorum bu konuyu, bende göz göze gelryorm bakıyorm ama o yapnca deliriyorum , yururken sürekli gözünü takıp ediyorum karsıdan etek gymıs dar giymis bir kız gelnce sınırden ölüyorum ya, napıcam ben
Güncellemeler:
+1 yıl
Arkdaşlar dalga geçmeyerek cevaplayın lütfen ya, gerçekten takıyorum
Sevgilimin gözü kayıyor cok takıyorum arkadaslar napmalıyım, lütfen yardım edin? cok kıskanc ve takıntılı bir insanım:( ?
3
3
Görüşünü yaz