Çiftler arasındaki eğitim farkı evliliğe engel midir?

meltemugur

Hiç okumamış insanla okumuş insan bir olurmu .. her ne kadar kendini geliştirsende mutlaka bir yerde patlak vereceksin mutlaka kafa yapılarında bir uyuşmazlık sezilecektir. bu benim şahsi düşüncem.Karşı cinsin eğitim seviyesi seninkinden düşük olması ciddi bir ilişki için ilerde yaşanacak olumsuzlukların belirtisi olacaktır.

Sevgi varsa aşk varsa cart curt cümleler kurmayın bunlar gelip geçici şeyler aşkmış sevmekmiş bunlar gelip geçer mantığınızla cevaplarsanız sevinirm.

benim düşüncem böyledir evliliğe engeldir .. Tabiri caisse DAVUL BİLE DENGİ DENGİNE ..

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
Güncellemeler
+1 yıl
aynen öyle yarın bigün bişey olur bi laf der ağızdan çıkacak söz herşeyi bitirir. adam amannn sen cahilsin nerden anlıycaksın ilkokul terk dese afedersin g't gibi kalırsın başka yolu yok
Çiftler arasındaki eğitim farkı evliliğe engel midir?